Kadra nasza

Krzysztof Sokólski
Białystok. Trójka piłkarzy Jagiellonii Białystok wystąpiła w meczu towarzyskim reprezentacji Polski U-18 z Rosją. Biało-czerwoni zwyciężyli 1:0, a jedyną bramkę wtorkowego spotkania w Wieluniu strzelił jagiellończyk Michał Fidziukiewicz.

Fidziukiewicz rozpoczął mecz w podstawowym składzie (został zmieniony w 62 minucie przez Michała Kucharczyka). Obok "Fidżiego" w wyjściowej jedenastce pokazał się jego klubowy kolega Mariusz Gogol (rozegrał pełne 90 minut). Zaraz po przerwie na boisko wszedł inny z piłkarzy Jagi Bartłomiej Dołubizna.

Cała trójka to wychowankowie MOSP Jagiellonii i trenera Mariusza Kulhawika. Z Rosją miał szansę zagrać jeszcze czwarty z podopiecznych Kulhawika, Łukasz Zaniewski. W występie przeszkodziła jednak kontuzja.

W czwratek w Sieradzu rozegrany zostanie rewanż z reprezentacją "sbornej".