W Białymstoku rozegrano Klubowe Mistrzostwa Polski w Kategoriach Młodzieżowych w Badmintonie organizator
W Białymstoku rozegrane zostały Klubowe Mistrzostwa Polski w kategoriach młodzieżowych. Klasyfikację medalową wygrał SKB Suwałki, który wywalczył trzy złote medale i jeden srebrny. Hubal Białystok zajął trzecie miejsce.

W Białymstoku w hali ZSOMS Nr 3 „Pietrasze” w Białymstoku rozegrane zostały Klubowe Mistrzostwa Polski w Kategoriach Młodzieżowych. Na starcie stanęła rekordowa liczba 50 drużyn z całej Polski. Najlepszy wynik osiągnęli badmintoniści SKB Suwałki zajmując w klasyfikacji medalowej pierwsze miejsce z dorobkiem trzech złotych medali i jednego srebrnego.

Trzecie miejsce w tej klasyfikacji zajęli zawodnicy UKS Hubal Białystok z 1 medalem złotym, 1 srebrnym i 2 brązowymi oraz z drugim miejscem.

Aż 13 klubów zdobywało medale, a 18 zdobyło punkty w klasyfikacji olimpijskiej. Łącznie było do zdobycia 27 medali, Podlasianie zdobyli 8.