Koszmarna kontuzja. Z boiska do szpitala.

(KS)
Arkadiusz Nowicki został odwieziony z boiska do szpitala
Arkadiusz Nowicki został odwieziony z boiska do szpitala A. Chomicz
Arkadiusz Nowicki jest po zabiegu chirurgicznym. Napastnik Ruchu Wysokie Mazowieckie doznał poważnej kontuzji w meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (1:1).

Środowy mecz II ligi Ruchu ze Świtem toczony był w trudnych warunkach - przy ulewnym deszczu i na błotnistej murawie. Gra była bardzo ostra. Sytuacja, w której urazu nabawił się Nowicki nie była jednak wynikiem brutalnego faulu. W 20 minucie zawodnik starał się zabrać piłkę rywalowi, wszedł przed obrońcę Świtu, ten starał się zastawić i doszło do koszmarnego w skutkach zdarzenia. Rozległ się trzask łamanej kości. Nowicki został zniesiony na noszach z murawy i odwieziony do szpitala. Tam od razu przeprowadzono zabieg chirurgiczny.

U zawodnika Ruchu stwierdzono zwichnięcie stawku skokowego i złamanie kości strzałkowej z przemieszczeniem. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa przerwa w treningach 27-letniego napastnika.