sportowy
  KSW 46. Powtórki, wyniki. Wszystkie walki: Chalidow -...

  KSW 46. Powtórki, wyniki. Wszystkie walki: Chalidow - Narkun, Gamrot - Koike Erbst (Youtube, Twitter, Facebook)

  red

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  KSW 46. Powtórki, wyniki. Wszystkie walki: Chalidow - Narkun, Gamrot - Koike Erbst (Youtube, Twitter, Facebook)
  1/30
  przejdź do galerii

  KSW 46. Powtórki, wyniki. Wszystkie walki: Chalidow - Narkun, Gamrot - Koike Erbst (Youtube, Twitter, Facebook) ©Sebastian Rudnicki/KSW

  KSW 46. Powtórki, wyniki walk, wszystkie walki online. Zobacz pojedynki Chalidow - Narkun, Gamrot - Koike Erbst i inne na Youtube, Twitterze, Facebooku. Cała relacja na żywo i wideo dostępne w internecie.
  Chalidow - Narkun. Cała walka online na KSW 46 [Youtube, Twitter] 01.12.2018 Powtórka walki

  KSW 46. Powtórki, wyniki. Wszystkie walki: Gamrot - Erbst, Chalidow - Narkun (Youtube, Twitter, Facebook)  Zobacz tu: KSW 46 wyniki, powtórki. Khalidov - Narkun, Gamrot - Koike. Relacja na żywo z KSW 46 (Relacja live, na żywo, FB, twitter, youtube)

  Mamed Chalidow po znakomitej walce z Tomaszem Narkunem znów został pokonany przez "Żyrafę", tym razem na punkty. Po porażce urodzony w Groznym zawodnik zapowiedział, że kończy karierę. Do historii przeszedł z kolei Mateusz Gamrot, który jako pierwszy może się pochwalić dzierżonymi jednocześnie tytułami mistrza KSW w dwóch kategoriach wagowych, lekkiej i piórkowej. "Gamer" zneutralizował Klebera Koike Erbsta i pewnie pokonał go na punkty.  Na rewanż Mameda Chalidowa (34-6-2) z Tomaszem Narkunem (16-2) kibice (oraz zawodnicy) czekali od marca. Wtedy po dwóch rundach prowadził zawodnik urodzony w Groznym, ale w trzeciej osłabł i dał się złapać szczecińskiemu Berserkerowi w duszenie trójkątne nogami. Chalidow po pierwszej porażce od 2010 roku zapowiedział, że interesuje go tylko rewanż. Dla niego zwakował pas mistrza kategorii średniej.


  KSW 46. Wyniki, powtórki walk. Chalidow - Narkun, Gamrot - Koike Erbst [02.12.2018]  W drugiej rundzie rywale znów poszli na ostre wymiany w stójce. Narkun powoli się rozkręcał, zabierał szybszemu Chalidowowi lekkość w pracy na nogach potężnymi niskimi kopnięciami. Ten nie był jednak młodszemu przeciwnikowi dłużny. W połowie rundy walka została przerwana po nieumyślnym faulu Czeczena, którego palce trafiły o oko "Żyrafy". Narkun padł z bólu na matę, pytany przez sędziego czy wszystko widzi zwrócił się w kierunku narożnika "Co robić?", ale walkę kontynuował. Po kilku szalonych wymianach ciosów runda skończyła się obaleniem Narkuna, który okładał Chalidowa ciosami z góry.

  KSW 46 online PPV stream. Gdzie transmisja za darmo w internecie? Walka Khalidov - Narkun NA ŻYWO [01.12.2018]

  W trzeciej odsłonie znów zaczęło się od gradu ciosów z obu stron, po czym Chalidow wylądował na plecach. Narkun wykluczył jego lewą rękę i obijał głowę rywala łokciem. Nie na długo - Chalidow wyczuł moment, odwrócił pozycję i tym razem to on bił z góry. "Żyrafa" wyczarował balachę, ale zawodnik z Czeczenii w kapitalnym stylu obronił próbę poddania. Kibice mogli tylko żałować, że stawką pojedynku nie był tytuł mistrza kategorii półciężkiej należący do Narkuna, bo wtedy czekałyby ich jeszcze dwie rundy wojny w klatce.

  KSW 46: Powtórki, wyniki, wszystkie walki online [Youtube, Twitter, FB] Chalidow - Narkun, Gamrot - Koike Erbst  Po zakończeniu pojedynku emocje opadły, a rywale podali sobie ręce i przytulili. Sędziowie punktowali 30:27, 29:28 i 29:28 dla Narkuna, co część kibiców przyjęła gwizdami.  - Uszanujmy mojego przeciwnika. Pokonał mnie dwa razy - uspokajał fanów Chalidow. - Ułożyłem to sobie w głowie tak: jeżeli przegram tę walkę, to znaczy że mój czas się skończył. Składam rękawice na macie i dziękuję za całą karierę. Za to, że mi kibicowaliście. Dziękuję mojemu sztabowi, trenerom, całemu klubowi. Kocham was! Mam już 38 lat, czas dać szansę młodszym. Ciężko mi jest się szarpać z takimi bykami. Jestem już zmęczony. Swoje już zrobiłem. Nie powiedziałem o tym nikomu, to moja decyzja - przyznał w rozmowie z Mateuszem Borkiem Chalidow.

  KSW 46. Wyniki online, powtórki Youtube, Twitter, Facebook. Wszystkie walki na KSW 46 [02.12.2018]  Powtórki wszystkich walk na KSW 46 można oglądac na oficjalnej stronie Cyfrowego Polsatu, na Polsacie Sport, pod tym adresem: KSW 46. Skróty wszystkich walk (wideo)

  Tomasz Narkun przed KSW 46: Bez względu na wynik rewanżu zawsze pozostanę tym, który pokonał Mameda jako pierwszy

  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Hity ze sprawdzianów i kartkówek. Nauczyciel płakał, jak sprawdzał

  Hity ze sprawdzianów i kartkówek. Nauczyciel płakał, jak sprawdzał

  Umiesz przeklinać po podlasku? (quiz)

  Umiesz przeklinać po podlasku? (quiz)

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej

  Białystok w 1999 roku (archiwalne zdjęcia)

  Białystok w 1999 roku (archiwalne zdjęcia)