Maciej Stolarczyk po meczu z Górnikiem: Zabrakło nam zimnej krwi

Maciej Stolarczyk
Maciej Stolarczyk Wojciech Wojtkielewicz
Mecz Górnika Zabrze z Jagiellonią zakończył się remisem 1:1. Oto co powiedzieli trenerzy po piątkowym spotkaniu.

Maciej Stolarczyk (Jagiellonia Białystok): Mecz mógł się podobać. Oba zespoły stwarzały sytuacje, które mogły zakończyć się zdobyciem bramki. Mimo że Górnik w końcówce stwarzał okazje, to uważam, że my w przekroju całego meczu mieliśmy zdecydowanie lepsze okazje. Zabrakło nam zimnej krwi, żeby zamienić je na bramki. Cieszy, że kreujemy sytuacje. Na pewno nasz plan zburzyły trochę dwie wymuszone urazami zmiany. Chcieliśmy wprowadzić więcej piłkarzy ofensywnych.

Bartosch Gaul (Górnik Zabrze): Nie byliśmy zbyt dobrze zorganizowani w pierwszej połowie. Mieliśmy dużo łatwych strat, a Jagiellonia nas kontrowała. Graliśmy trochę w karty Jagiellonii, umożliwiając jej realizację swojego planu. Było widać, że budujemy ten skład, wciąż szukamy najlepszych rozwiązań. Nie mamy zbyt szerokiej kadry. Na przerwę zeszliśmy z potężnym ciosem. Reakcja w drugiej połowie była dobra. Wierzyliśmy do końca w strzelenie gola. Mamy młody skład, w pewnych momentach trochę brakowało nam sił. Z pierwszej połowy nie jestem zadowolony, po przerwie było o wiele lepiej.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani