Manchester City - Liverpool 1:2 BRAMKI YOUTUBE. 10.04.2018 Zobacz wszystkie gole (wideo)

AIP/dd
Zobacz wszystkie bramki z meczu Manchester City - Liverpool. Gole, bramki, skrót meczu Manchester City - Liverpool . Gdzie oglądać?

Liverpool w ubiegłą środę wygrał u siebie 3:0 i z ogromną zaliczką przystąpił do rewanżowego meczu. Jest najskuteczniejsza drużyną w tej edycji Ligi Mistrzów. W 9 meczach strzelił aż 31 goli.

Piłkarze Manchesteru City z niezwykłą determinacją próbowali odrobić straty z pierwszego meczu (0:3 -red.), zdobywając bramkę już w 2. minucie spotkania, lecz w szeregach Liverpoolu znalazł się nieposkromiony Mohamed Salah.

Egipcjanin pogrzebał szanse "Obywateli" w 56. minucie wyrównując stan meczu. W trakcie spotkania nie obyło się bez kontrowersji.

Jeszcze przed przerwą Leroy Sane zdobył prawidłowo bramkę na 2:0, jednak sędziowie podyktowali spalonego. Liverpool melduje się w półinale Ligi Mistrzów.