Memy po meczu Polska - Austria. Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził. Biało-czerwoni przegrali 1:3 i powoli mogą się pakować do domu

red
Internauci komentują w sieci drugi mecz Polaków na Euro. To już koniec marzeń o awansie? Internet, Memy, demotywatory
Reprezentacja Polski przegrała w Berlinie z Austrią 1:3 w swoim drugim meczu na Euro 2024. Tym samym Biało-Czerwoni praktycznie stracili szanse na awans do dalszej fazy turnieju. Kibice jak zwykle po takim wydarzeniu są bardzo kreatywni i w sieci umieszczają śmieszne obrazki na temat gry polskich piłkarzy. Zobaczcie najlepsze memy po meczu Polska - Austria. Jest z czego się pośmiać na otarcie łez.

Memy po meczu Polska- Austria. Polacy nic się nie stało

Po pierwszym meczu nieznacznie przegranym z Holandią 1:2 apetyty polskich kibiców były rozbudzone. Austria nie jest bowiem wielkim potentatem futbolowym i choć ostatnio w sparingach spisywała się nieźle, to jednak wydawało się, że jest to drużyna w zasięgu Biało-Czerwonych.

Niestety, już pierwszy kwadrans pokazał, że będą ciężary. Szybko stracony gol i brak w zasadzie wyjście na połowę przeciwników, zwiastowały najgorsze. Nieoczekiwanie jednak po okresie przewagi przeciwników Polacy zaczęli przejmować inicjatywę i jeszcze przed przerwą za sprawą Krzysztofa Piątka doprowadzili do remisu 1:1. Na drugą połowę można było oczekiwać z optymizmem.

Lewy, turecki sędzia i inni bohaterowie memów po meczu Polska - Austria

Niestety, po przerwie podopieczni Probierza nie byli dotrzymać kroku rywalom. Długo jednak utrzymywał się remis, lecz w okolicach 70 minuty rywale wyprowadzili szybką kontrę i objęli prowadzenie. Trzeciego gola zdobyli po rzucie karnym, którego nie zdołał obronić Wojciech Szczęsny.

Polakom nie pomógł powrót do gry Roberta Lewandowskiego, który nie zagrał w pierwszym meczu z Holandią, a na Austrię pojawił się na ostatnie pół godziny. Napastnik Barcelony był cieniem samego siebie i w zasadzie nie doszedł nawet do okazji strzeleckich. Dlatego trudno się dziwić, że to właśnie Lewy jest bohaterem większości memów po meczu Polski z Austrią. Ale też dostało się tureckiemu sędziemu, wyjątkowo słabo dysponowanemu.

Najlepsze memy po meczu Polska-Walia. Awans na Euro 2024. Internauci komentują wygrany mecz Polaków

Mimo porażki piłkarzy nie opuszcza dobry humor.

Z Francją wyjdziemy, żeby wygrać jak największą liczbą bramek i zobaczymy, co to da - powiedział po meczu Krzysztof Piątek, zdobywca jedynej bramki z Austrią

Oto najpopularniejsze hasła towarzyszące śmiesznym obrazkom po meczu:

• Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził,
  • Polacy nic się nie stało,
  • Co tam Robercik? Nadal bez gola?

Jeśli chcecie zobaczyć więcej, zapraszamy do galerii gdzie zebraliśmy najpopularniejsze memy po meczu Polska - Austria