Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej: Brazylia - Belgia 1:2 zobacz bramki w internecie

ezio
Brazylia - Belgia 1:2 bramki w internecie na YouTube i Twitter. Sensacja! Brazylia odpadła z Mundialu! Co tam się stało? (FOTO + VIDEO) Bartek Syta
MŚ w Rosji 2018. Mecz Brazylia - Belgia 1:2. Zobacz bramki. Tego nikt się nie spodziewał. Brazylia odpada z Mundialu i wraca do domu.

Co za mecz! Brazylia - Belgia 1:2. Bramki dla Belgii padły w pierwszej połowie spotkania. W 14 minucie samobójcze trafnie zaliczył Fernandinho. W 32. minucie wynik na 2:0 podwyższył Kevin De Bruyne. W drugiej połowie Brazylijczycy rzucili się do ataku.

OGLĄDAJ Mistrzostwa Świata 2018. Rosja - Chorwacja 2:2. W karnych 3:4 zobacz wszystkie gole w internecie 8.07.2018 YouTube i Twitter. MUNDIAL

Brazylijczycy byli nieskuteczni, a Belgowie jeszcze w pierwszej części gry mogli strzelić trzecią bramkę. De Bruyne próbował szczęścia z rzutu wolnego, po rzucie rożnym Vincent Kompany uderzał nawet piętką, Alisson był jednak czujny na linii bramkowej. Wynik 2-0 po znakomitej grze z pewnością mógł zadowalać piłkarzy ze Starego Kontynentu.

Pod wodzą Tite reprezentacja „Canarinhos” przegrała przed spotkaniem z Belgią tylko jeden mecz. Piłkarze z Kraju Kawy robili co tylko mogli, aby odwrócić losy spotkania. Niedługo po wznowieniu gry w pole karne dośrodkowywał Marcelo, lecz żaden z jego partnerów nie zdołał przeciąć piłki. Belgowie znów próbowali kontr. Po jednej z nich o losach meczu mógł przesądzić Eden Hazard, ale uderzył tuż obok bramki.

W 76. minucie Renato Augusto idealnie pokazał się w polu karnym rywala i pewnym strzałem głową pokonał bramkarz Belgii.

Brazylijczycy walczyli do ostatniej minuty, ale wynik już się nie zmienił. Brazylia odpada z Mundialu i podobnie jak wcześniej Niemcy czy Argentyna - wracają do domu.

Brazylia - Belgia 1:2 BRAMKI YOUTUBE: Gole, skrót meczu, powtórka online. Jaki wynik meczu? [06.07.2018]

Brazylia - Belgia bramka na 0:2

Brazylia - Belgia bramka na 1:2