Młoda Jaga remisem zakończyła sezon

W ostatnim meczu sezonu Młodej Ekstraklasy Jagiellonia zremisowała na własnym stadionie 1:1 z Cracovią.

Jagiellonia objęła prowadzenie w 57. minucie po strzale Pawła Drażby. Cracovia wyrównała w 82. minucie.

To był dziesiąty remis Jagi w sezonie. Zresztą dziesiątka jest liczbą ze wszech miar charakteryzującą młodych podlaskich piłkarzy. Żółto-czerwoni odnieśli też dziesięć zwycięstw, doznali dziesięciu porażek i ostatecznie zostali sklasyfikowani na dziesiątym miejscu w tabeli.

Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:1 (0:0)
Bramki: 1:0 - Drażba 57, 1:1 - Sikora 82.
Jagiellonia: Ptak - Butkiewicz (46 Błoński), Radecki (46 Łupiński), Waszkiewicz, Straus - Szymaniuk (79 Charkiewicz), Kosiński, Drażba (66 Dźwigała), Mackiewicz, Kowalewski (68 Buzun) - Zapolnik (46 Giełażyn).