Mundial: Sensacja Brazylia - Belgia 1:2 bramki, akcje, skrót meczu

ezio,x-news,aip
Mundial: Sensacja Brazylia - Belgia 1:2 bramki, akcje, skrót meczu East News
MŚ w Rosji 2018. Brazylia przegrała z reprezentacją Belgii. Zobacz bramki z tego meczu.

Sensacja na mundialu! Brazylia odpadła z Mistrzostw Świata.

W meczu Brazylia - Belgia padły trzy bramki. Zobacz gole z tego meczu w tym artykule. W 14 minucie samobójcze trafnie zaliczył Fernandinho. W 32. minucie wynik na 2:0 podwyższył Kevin De Bruyne. W drugiej połowie Brazylijczycy rzucili się do ataku. W 76. minucie Renato Augusto idealnie pokazał się w polu karnym rywala i pewnym strzałem głową pokonał bramkarz Belgii.

OGLĄDAJ Mistrzostwa Świata 2018. Rosja - Chorwacja 2:2. W karnych 3:4 zobacz wszystkie gole w internecie 8.07.2018 YouTube i Twitter. MUNDIAL

Oglądaj tutaj Brazylia - Belgia 1:2 BRAMKI YOUTUBE: Gole, skrót meczu, powtórka online. Jaki wynik meczu? [06.07.2018]

Do remisu podopiecznym Tite nie udało się już doprowadzić, choć Brazylijczycy mieli ku temu znakomite okazje. Spudłował Roberto Firmino, bohaterem mógł zostać również Renato Augusto, który w końcówce meczu zmarnował lepszą sytuację, niż miał przy zdobyciu gola. Z szesnastego metra uderzył jednak tuż obok bramki, podobny kiks zaliczył również Coutinho, pudłujący w znakomitej sytuacji już z pola karnego.

AKTUALIZACJA Brazylia - Belgia 1:2 bramki w internecie na YouTube i Twitter. Sensacja! Brazylia odpadła z Mundialu! Co tam się stało? (FOTO + VIDEO)

Neymar ma z pewnością ambicje na zdobycie Złotej Piłki i dzisiaj mógł nawet przybliżyć się do tej nagrody. Lider Brazylijczyków w doliczonym czasie gry oddał znakomity strzał zza pola karnego, lecz Courtouis był z pewnością jednym z bohaterów tego meczu. Raz jeszcze uratował Belgów i to właśnie oni zagrają o finał mistrzostw świata w Rosji. Półfinał z Francją już teraz zapowiada się pasjonująco, jednak wcześniej, już jutro, czekają na nas kolejne dwa ćwierćfinały!

Brazylia - Belgia online. Transmisja TV w internecie za darmo [Stream online, transmisja live, mecz na żywo TVP Sport]

Brazylijczycy stają w obronie Neymara: Każdy piłkarz na świecie "nurkuje", a mówienie, że jest inaczej, to hipokryzja

MŚ w Rosji 2018: Brazylia - Belgia 1:2 - zobacz bramki. Szok! Brazylia odpada z Mundialu! [WIDEO]