Najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić z dzieckiem w województwie podlaskim. Gdzie warto się wybrać w weekend z dzieckiem w regionie?

dd
W Parku Konstytucji 3 w Białymstoku powstał nietypowy obiekt dla dzieci. Jest wyposażony w sześć zestawów urządzeń edukacyjno-integracyjnych przeznaczonych do bezpiecznej, a jednocześnie kreatywnej zabawy z użyciem wody wraz z zewnętrznymi wodociągowymi instalacjami doziemnymi.
W Parku Konstytucji 3 w Białymstoku powstał nietypowy obiekt dla dzieci. Jest wyposażony w sześć zestawów urządzeń edukacyjno-integracyjnych przeznaczonych do bezpiecznej, a jednocześnie kreatywnej zabawy z użyciem wody wraz z zewnętrznymi wodociągowymi instalacjami doziemnymi. UM Białystok
Przed nami jeszcze kilka tygodni wakacji. Nie wszyscy mogą zabrać swoje dzieci na wypoczynek na drugi koniec Polski, a przecież nasz region również ma wiele do zaoferowania. Nie brakuje tu atrakcji turystycznych dla dzieci i dorosłych. Zobaczcie nasz wybór 50 najciekawszych miejsc na wycieczkę z rodziną. Niektóre atrakcje można odwiedzić mając zaledwie kilka godzin wolnego czasu, a niektóre wymagają poświęcenia całego dnia.

Lubisz wyjeżdżać na wycieczki z rodziną? To zestawienie jest dla Ciebie. W województwie podlaskim nie brakuje ciekawych miejsc i pięknych budynków. Pałac Branickich czy piękne zabytkowe cerkwie regionu zachwycą dorosłych, ale czy będą atrakcją dla dzieci? Niekoniecznie.

Najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić z dzieckiem w województwie podlaskim. Gdzie warto się wybrać w weekend z dzieckiem w regionie?

Wybraliśmy więc miejsca, z których każdy wybierze coś dla siebie. Oczywiście dominują atrakcje najciekawsze dla dzieci.

Dodaj ogłoszenie