MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nowa darmowa szkoła policealna w Ełku

MM

Na absolwentów szkół średnich czeka nowo otwarty oddział darmowej szkoły dla dorosłych Pascal w Ełku. Sekretariat placówki mieści się przy ul. Wojska Polskiego 22

Szkoła dla dorosłych Pascal

Szkoła policealna to doskonały sposób na zdobycie nowych kwalifikacji i znalezienie wymarzonej pracy. Wiele szkół stara się dostosować swoją ofertę do wymagań rynku, oferując przyszłościowe kierunki, po których znacznie wzrastają szanse absolwentów na zdobycie nowej pracy. Na takiej zasadzie działa też szkoła policealna Pascal. Nowa szkoła dla dorosłych w Ełku ma w swojej ofercie ponad dwadzieścia kierunków technicznych i medycznych. Zarówno tych popularnych, jak i bardziej niszowych.

Nowy zawód za darmo – zostań kosmetyczką lub florystką

Dobra praca uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji. Warto więc zastanowić się, jakie kwalifikacje będą przydatne na rynku pracy i porównać je z posiadanymi predyspozycjami. Bezpłatna szkoła policealna Pascal oferuje kilkanaście kierunków technicznych, takich jak:
• technik usług kosmetycznych
• florysta
• technik BHP
• technik administracji
• technik rachunkowości

kierunki zawodowe - sprawdź tutaj

Coś dla siebie znajdzie zarówno osoba z uzdolnieniami artystycznymi (florysta), jak i umysł ścisły (technik rachunkowości) czy przyszły urzędnik (technik administracji). Wybór jest duży, a kurs przygotowujący do pracy w konkretnym zawodzie to doskonała okazja, by w krótkim czasie zdobyć niezbędne kompetencje i podjąć wymarzoną pracę.

Jak znaleźć pracę w branży medycznej

Wymarzona praca w branży medycznej? Nowa szkoła policealna w Ełku proponuje również naukę na kierunkach stricte medycznych, takich jak:

• asystentka stomatologiczna
• higienistka stomatologiczna
• technik masażysta
• opiekun medyczny
• technik ortopeda
• technik sterylizacji medycznej
• terapeuta zajęciowy

kierunki medyczne - sprawdź tutaj

Zapotrzebowanie na tego typu usługi od dłuższego czasu utrzymuje się na wysokim poziomie, dlatego też możliwości znalezienia pracy w placówkach medycznych czy rehabilitacyjnych są bardzo duże

Dobry specjalista może liczyć na dobre zarobki

Dobry specjalista nie powinien mieć problemów ze znalezieniem dobrze płatnej pracy. Niezależnie czy chodzi o informatyka, technika bhp, kosmetyczkę czy florystkę, zapotrzebowanie na fachowców w swoich dziedzinach nie maleje.
Wiele osób obawia się jednak trudów przyuczenia do nowego zawodu i nawet nie podejmuje wysiłku. Zupełnie niepotrzebnie. Zdobycie nowych kwalifikacji i wyuczenie nowego zawodu często bywa łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać.

Nauka w szkole policealnej Pascal za darmo i bez matury

Nauka w szkole dla dorosłych Pascal jest darmowa przez cały jej okres. Zapisać może się każdy, niezależnie od wieku – wystarczy ukończone liceum, technikum. Nie ma żadnych egzaminów wstępnych, a co więcej, nie jest wymagana też matura. Szkoła zaprasza więc zarówno absolwentów szkół średnich, jak i osoby, które chciałyby się przekwalifikować oraz emerytów, chcących zdobyć nowe umiejętności i dorobić do emerytury. Nauka, w zależności od kierunku, trwa od roku do dwóch. Zajęcia odbywają się w weekendy, tak więc spokojnie można połączyć naukę w szkole policealnej z obowiązkami zawodowymi lub studiami.

Nabór do nowej szkoły policealnej w Ełku już trwa

Szkoła policealna Pascal posiada uprawnienia szkół publicznych i wystawia niezbędne zaświadczenia do urzędów (ZUS, MOPS itp.). Mimo że nauka nic nie kosztuje, kursanci mogą liczyć na dobrze wyposażone pracownie i doświadczonych pedagogów. Liczba miejsc na poszczególnych kierunkach jest ograniczona, więc osoby, które zdecydują się na naukę, powinny się pospieszyć. Tym bardziej, że nie trzeba nawet stawić się osobiście w siedzibie szkoły.

Zapisać można się przez internet: TUTAJ, a niezbędne dokumenty dostarczyć do placówki w dogodnym terminie.

od 16 lat
Wideo

Dziś 81. rocznica Ludobójstwa na Wołyniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna