Orzeł Kolno awansował do półfinału Pucharu Polski (wideo)

Orzeł (ciemne stroje) okazał się lepszy od Hetmana
Orzeł (ciemne stroje) okazał się lepszy od Hetmana W.Oksztol
Orzeł Kolno awansował do półfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu podlaskiego. W środę trzecioligowcy z Kolna pokonali 2:0 w Białymstoku czwartoligową ekipę Hetmana.

W pierwszej połowie spotkania groźniej atakowali gospodarze, ale bramkę zdobył Orzeł. Błąd defensywy hetmańskich wykorzystał Albert Rydzewski. Po przerwie na 2:0 podwyższył Marcin Makowski i było po sprawie.

- Orzeł wygrał zasłużenie - przyznali po ostatnim gwizdku sędziego Mirosław Mojsiuszko, opiekun Hetmana oraz Kazimierz Puławski, szkoleniowiec zespołu z Kolna.

Hetman Białystok - Orzeł Kolno 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 - Rydzewski 27, 0:2 - Makowski 63.
Hetman: Rynkowski - Maliszewski, Słoma, Kantor, Konończuk (46 Wiśniewski), Suchowolec, Osek, Marczuk, Jaźwiński, Kujawski (70 Hajduczenia), Hillo (75 Nestorowicz).
Orzeł: Ciulkin - Krzywda, Grala, Prokop, Lewicki, Sielawa, Sawko (80 Kostuch), Rydzewski (75 Pikuliński), Brzeziński (70 Ranik), Kiełczewski, Makowski (65 Solecki).