Piłka ręczna. Domowa porażka SPR SBR Bank Nowe Piekuty

Piłkarze ręczni z Nowych Piekut przegrali ze Startem Konin 19:24
Piłkarze ręczni z Nowych Piekut przegrali ze Startem Konin 19:24 pixabay.com/JeppeSmedNielsen
Piłkarze ręczni SPR SBR Bank Nowe Piekuty w 12. kolejce I ligi przegrali w hali w Rudce ze Startem Konin 19:24. W tabeli nasza drużyna zajmuje 12. miejsce.

W drużynie SPR SBR Nowe Piekuty w meczu ze Startem Konin zabrakło skuteczności w ataku. Tylko raz, na samym początku spotkania, był remis 1:1. Później na prowadzenie wyszli goście. W 13 minucie Start prowadził 8:4, w 23 min. 12:6. Do końca pierwszej połowy gospodarze zniwelowali straty do trzech bramek i było 13:10 dla Startu Konin.

W drugiej połowie goście utrzymali swoje prowadzenie wygrywając 24:19. Niestety, w końcówce spotkania i po jego zakończeniu doszło to niepotrzebnych nerwów. W ostatniej minucie jeden z piłkarzy gospodarzy został brutalnie sfaulowany, co pozostało bez reakcji sędziego. Po zakończeniu zaś meczu doszło do niepotrzebnych przepychanek obu zespołów, gdy jeden z członków drużyny z Nowych Piekut popchnął trenera gości.

SPR SBR Bank Nowe Piekuty - SSRiR Start Konin 19:24 (10:13)
SPR SBR: Karol Pruszyński (6), Kamil Nogal (3), Łukasz Płoński (3), Wojciech Stec (2), Arkadiusz Gumieniak (1), Maciej Porzeziński (1), Rafał Kostro (1), Hubert Filipiuk (1), Jakub Bartosiak (1), Patryk Niesterowicz, Michał Łapiński, Przemysław Kalinowski, Krystian Stawierej, Sebastian Roszkowski, Maciej Jaworski, Karol Roszkowski.