Piłkarze ręczni SPR SBR Bank Nowe Piekuty nie dali rady Warszawiance w kolejnym meczu I ligi przegrywając 25:36. Prawie połowę bramek zdobył dla gospodarzy Bartosz Lewandowski - 12.

Bartosz Lewandowski zdobył pierwszą bramkę w meczu z Warszawianką. Po trafieniu Huberta Filipiuka było 2:0 dla SPR SBR Bank Nowe Piekuty. I niestety, na tym zakończyło się prowadzenie gospodarzy. Warszawianka w 4 minucie wyrównała na 3:3 i po chwili wygrywała już 7:3. Prowadzenia zespół z Warszawy nie oddał do końca spotkania wygrywając 36:25.

SPR SBR Bank Nowe Piekuty - KS Warszawianka 25:36 (13:20).
SPR SBR Bank: Bartosz Lewandowski 12, Łukasz Płoński 4, Kamil Nogal 4, Krystian Stawierej 1, Arkadiusz Gumieniak 1, Patrycjusz Jaskurzyński 1, Hubert Filipiuk 1, Jakub Bartosiak 1, Michał Łapiński, Patryk Niesterowicz, Sebastian Roszkowski, Karol Roszkowski, Maciej Porzeziński, Rafał Kostro, Wojciech Stec, Przemysław Kalinowski.