Piłkarska strefa live. Efektowne zwycięstwo Wigier. Pogoń uratowała punkt w ostatniej minucie. Bez goli w Zambrowie

(KS, mark, miłk)
Ruszyła piłkarska strefa live. Prowadzimy w niej relacje ze spotkań drugiej i trzeciej ligi.

II liga

Godz. 15.00: Sokół Aleksandrów Łódzki - Wigry Suwałki 0:3 (0:2)
Wigry wygrały aż 3:0. W 36 minucie Jakub Kowalski ładnym strzałem pokonuje bramkarza Sokoła. Tuż przed przerwą wynik podwyższa Andrzej Niewulis. W 70 minucie do siatki trafia Sebastian Świerzbiński.

Drużyny wystąpili w składach:
Sokół: Sima - Noga, Turek, Białek, Woźniczak, Potocki, Kasztelan, Świętosławski, Bartos, Kurstak, Uche Obi.
Wigry: Salik - Bucholc, Rogoziński, Niewulis, Bajko, Makuszewski (60 Kleczkowski), Rybkiewicz, Drągowski (84 Danilczyk), Kowalski, Radzio, Świerzbiński.

Wyniki pozostałych spotkań: Przebój Wolbrom - OKS 1945 Olsztyn 0:1, Górnik Wieliczka - Hetman Zamość 1:2, Okocimski Brzesko - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1, Concordia Piotrków Trybunalski - Kolejarz Stróże 1:0, Sandecja Nowy Sącz - Pelikan Łowicz 1:0.

III liga

Godz. 14.00: Olimpia Elbląg - Sparta Augustów 4:0 (3:0)
Sparta wysoko przegrała. W 9 minucie prowadzenie dla Olimpii uzyskał Anton Kolosov. Na 2:0 w 22 minucie podwyższył Mateusz Kołodziejski. Lider trzeciej ligi panował na boisku, a swoją przewagę podkreślił w 43 minucie. Do siatki trafił Anton Kolosov. Na początku drugiej połowy, w 47 minucie Sparta traci czwartą bramkę. Wynik podwyższa Kołosow, notując na swoim koncie hat-tricka.

Godz. 15.00: Pogoń Łapy - Concordia Elbląg 1:1 (0:1)
Pogoń szczęśliwie zremisowała. W 16 minucie Tomasz Włodarczyk strzałem głową uzyskuje prowadzenie dla gości. Mecz toczył się z przewagą Concordii, ale w 90 minucie do wyrównania doprowadził Marcin Miłosiewicz.

Godz. 15.00: Olimpia Zambrów - Supraślanka Supraśl 0:0
W Zambrowie bez bramek. Wyrównany mecz. W 74 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Tomasz Jastrzębski z Olimpii. Góra był zawodnik gości.
Oto wyjściowe jedenastki obu zespołów
Olimpia: Bebłowski - Lis, Olszewski, Staniórski, Jurczuk, R. Kowalczyk, Jastrzębski, Grzanka, Fiedorczuk, W. Kowalczyk, Nowak (60 Krawczyk).
Supraślanka: Kulgawczuk - Lewicki, Tupalski, Prokop, Jurczak, Korzątkowski, Muczyński, Waluk, Gudewicz, Ambrożewicz, Wójcik.
Żółta kartka: Waluk (Supraślanka).