Piłkarze ręczni Bestiosu Białystok odpadli z Pucharu Polski

mark
Bestios Białystok przegrał 22:27 z Warmią Olsztyn w 1/16 rozgrywek Pucharu Polski. Anatol Chomicz
Szczypiorniści Bestiosu Białystok po wyrównanej walce przegrali w 1/16 finału Pucharu Polski z Warmią Olsztyn 22:27 (9:12)

Bestios przed meczem z pierwszoligowcem skazywany był na pożarcie. Tymczasem białostoczanie potrafili przeciwstawić się silniejszym rywalom. W 12 minucie przegrywali tylko 5:6. Goście odskoczyli na pięć bramek 10:6, ale w końcówce pierwszej połowy Bestios zniwelował stratę do trzech bramek.

W drugiej połowie nasi szczypiorniści byli bardzo bliscy doprowadzenia do wyrównania. Niestety, przy wyniku 17:18, 18:19 popełnili proste błędy, które wykorzystali rywale odskakując na bezpieczną różnicę czterech bramek.

Mecz ostatecznie zakończył się wygraną Warmii 27:22.

Bestios Białystok - Warmia Traveland Olsztyn 22:27 (9:12).
Bramki dla Bestiosu: Puchalski 9, Bartoszuk 5, Stec 3, Olech 2, Jadczak 1, Gorczak 1, Kowalczuk 1