Polska - Nigeria 0:1 Bramki Youtube. Zobacz gole i wynik (wideo)

dd
Na mecz Polska - Nigeria czekało wielu kibiców. Spotkanie z egzotycznym rywalem kosztowało ich jednak wiele nerwów.

Polska - Nigeria 0:1 Bramki Youtube. Zobacz gole i wynik

Pierwsza połowa nie przyniosła (uznanych) bramek. Zarówno Polska, jak i Nigeria grały dobrze, ale brakowało skuteczności.

W 43 minucie Balogun wybił piłkę, gdy ta już przekroczyła linię bramkową, ale sędziowie tego nie widzieli i gol nie został uznany.

W 60 minucie Kamiński faulował Mosesa i doszło do rzutu karnego. Jedenastkę wykorzystał sam poszkodowany.

Wynik niestety nie zmienił się już do końca meczu. Polska przegrała z Nigerią 0:1

Robert Lewandowski: Nie gramy o punkty, ale zdajemy sobie sprawę, że to pierwszy krok, który przygotuje nas na MŚ