Porażka koszykarzy Tura

(mark)
Arkadiusz Zabielski (z piłką)  w Łodzi zaliczył double-double: zdobył 13 punktów i miał 11 zbiórek
Arkadiusz Zabielski (z piłką) w Łodzi zaliczył double-double: zdobył 13 punktów i miał 11 zbiórek Andrzej Zgiet
W Łodzi koszykarze Tur Bielsk Podlaski przegrali w II lidze ze Szkołą Gortata 79:102

Osłabiona kontuzjami drużyna trenera Andrzeja Sinielnikowa w Łodzi zagrała dobrze tylko drugą kwartą, gdy odrobiła straty poniesione w pierwszych 10 minutach. W drugiej części niedzielnego meczu zabrakło sił na drużynę gospodarzy dysponującą szeroką ławką. Ostatecznie Tur przegrał 79:102.

AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź – Tur Basket Bielsk Podlaski 102:79 (27:13, 14:29, 36:18, 25:19)
AZS UŁ: Gwardecki 22, Bartoszewicz 19, Kuczmera 12, Świt 11, Tonkiel 8, Mik 6, Trepka 6, Borowski 5, Fabiszewski 3, Dróżdż 3, Jezierski.

Tur: Kuczyński 35, Zabielski 15, Dmitruk 12, Andrzejczuk 6, Roszczyc 4, Mateusz Bębeniec 3, Zedanowicz 2, Wójtowicz 2, Łukaszewicz, Maciej Bębeniec.