Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Praca dla Koordynatora Projektów Internetowych

Polska Press Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Naszym klientom dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji marketingowej. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych takich jak gratka.pl, naszemiasto.pl skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

W związku z nowymi projektami zapraszamy osoby, które chcą tworzyć nasz zespół do aplikowania na stanowisko:

Koordynator Projektów Internetowych

Miejsce pracy – Białystok

Główne zadania:

* Aktywne wsparcie Działu Reklamy w obszarze sprzedaży internetowych kampanii reklamowych dla Klientów firmy.

* Sprzedaż powierzchni reklamowej będącej w ofercie Polska Press, w tym głównie produktów internetowych, video i interactive

* Udział w tworzeniu i rozwoju internetowych produktów.

* Koordynacja działań pomiędzy działem reklamy a redakcją portali informacyjnych i społecznościowych.

* Inicjowanie oraz moderowanie innych działań opartych o produkt online.

* Poszerzanie port folio klientów i realizacja wyznaczonych celów

* Utrzymywanie relacji z klientami i samodzielne planowanie skutecznych rozwiązań internetowych

Oczekiwania:
* Dobra znajomość zagadnień związanych z Internetem w tym z zakresu e-commerce, social-media, adwords etc.

* Komunikatywność oraz umiejętność kształtowania właściwych relacji interpersonalnych.

* Kreatywność, chęć podejmowania wyzwań i realizacji własnych koncepcji.

* Znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz prowadzenia projektów internetowych

* Kreatywność i innowacyjność w myśleniu.

* Doświadczenie w obsłudze klienta (kontakt bezpośredni, obsługa telefoniczna, mail) i/lub sprzedaży usług reklamowych

* Znajomość rynku lokalnego [firmy, usługodawcy]

* Umiejętność pracy pod presją czasu i w zespole

* Umiejętność organizowania i planowania pracy własnej

* Mile widziane prawo jazdy kat. B

* Mile widziane doświadczenie w planowaniu kampanii internetowych oraz eventowych

Oferujemy:
* Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

* Stabilne warunki zatrudnienia i stałe wynagrodzenie

* Odpowiednie wsparcie i narzędzia niezbędne do realizacji zadań

* Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwanie nowych kompetencji

* Współpracę z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Praca dla Koordynatora Projektów Internetowych - Kurier Poranny