Pronar Parkiet Hajnówka - Joker Piła 0:3

Łukasz Staniewski, kapitan Pronaru, ma powody do zdenerwowania
Łukasz Staniewski, kapitan Pronaru, ma powody do zdenerwowania A. Chomicz
Hajnówka. Tak jak we wszystkich poprzednich konfrontacjach Pronaru Parkiet Hajnówka i Jokera Piła w I lidze, w środę nasz zespół nie zdobył ani jednego punktu.

Mecz 16. kolejki odbył się w środku tygodnia, ponieważ w sobotę w hajnowskiej hali, rządzą studniówkowicze. W środę robili to siatkarze Jokera, którzy wygrali pewnie 3:0. Choć z seta na set gospodarze byli bliżej jakiejkolwiek zdobyczy, ostatecznie zostali z niczym.

Pronar Parkiet Hajnówka - Joker Piła 0:3 (14:25, 22:25, 25:27)

Pronar Parkiet: Tietianiec, Wójcik, Sacharewicz, Guindo, Żyliński, Staniewski, Saczko (libero) oraz Poinc, Skup, Zrajkowski, Ignaciuk.