Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Protest rolników 13.03.2019. Policja poszukuje osób, które 13 marca blokowały ruch w Warszawie i zniszczyły nawierzchnię [ZDJĘCIA]

ted
Policja prowadzi czynności mające na celu identyfikację osób uczestniczących w blokadzie ruchu pojazdów. Przyjęty został wniosek o ściganie karne sprawców w związku ze zniszczeniem nawierzchni jezdni, w miejscu odbywania się protestu.
Policja prowadzi czynności mające na celu identyfikację osób uczestniczących w blokadzie ruchu pojazdów. Przyjęty został wniosek o ściganie karne sprawców w związku ze zniszczeniem nawierzchni jezdni, w miejscu odbywania się protestu. Komenda Stołeczna Policji
Rolnicy z AGROunii 13 marca zablokowali plac Zawiszy w Warszawie. Protestujący podpalili słomę i opony, a na jezdni rozsypali jabłka i położyli świńskie łby. Mieli także głośniki, z których głośno puszczali muzykę. Na ulicach stolicy powstały ogromne korki, były problemy z kursowaniem tramwajów.

W związku z tymi wydarzeniami, Policja prowadzi czynności mające na celu identyfikację osób uczestniczących w blokadzie ruchu pojazdów. Przyjęty został wniosek o ściganie karne sprawców w związku ze zniszczeniem nawierzchni jezdni, w miejscu odbywania się protestu.

Ponadto nieustalone dotąd osoby, działając z pobudek chuligańskich, wspólnie i w porozumieniu zakłóciły porządek publiczny, utrudniały ruch pojazdów i zanieczyściły drogę publiczną.

"Jak strajkować, to z fantazją". Warszawa wystawia rachunek AGROunii - za sprzatanie po proteście rolników

Przyjęto wniosek o ściganie karne sprawców zniszczenia bitumicznej nawierzchni jezdni w miejscu odbywania się protestu, gdzie straty oszacowane zostały na kwotę prawie 34 tysięcy złotych.

Nieustalone dotąd osoby, działając z pobudek chuligańskich, wspólnie i w porozumieniu poprzez rozsypanie jabłek, obornika, słomy i palenie opon zakłóciły porządek publiczny. Ponadto osoby te utrudniały ruch pojazdów oraz zanieczyściły drogę publiczną.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna