Przebój Wolbrom - Freskovita Wysokie Mazowieckie 0:3, Sokół Aleksandrów Łódzki - Wigry Suwałki 0:2

Freskovita (białe stroje) zdobyła cenne trzy punkty
Freskovita (białe stroje) zdobyła cenne trzy punkty Archiwum
W 11. kolejce spotkań II ligi świetnie spisały się zespoły z naszego regionu. Freskovita Wysokie Mazowieckie wygrała w Wolbromiu z Przebojem 3:0, a Wigry Suwałki pokonały w Aleksandrowie Łódzkim zespół Sokoła 2:0.

- To był nasz najlepszy mecz w tym sezonie - powiedział nam prezes KS Freskovita Seweryn Sapiński. - Nie byliśmy o klasę, ale o dwie klasy lepsi od rywala.

Dwie bramki dla "mlecznych" strzelił niezawodny ostatnio Michał Twardowski. Wynik otworzył Paweł Strózik. Goście stworzyli jeszcze kilka wyśmienitych okazji strzeleckich. Arkadiusz Żaglewski trafił chociażby w słupek bramki rywala.

Trzy punkty wywalczyły także Wigry. Wracający do zdrowia po zatruciu pokarmowym suwalczanie pokonali Sokół 2:0 po golach Vitalisa Ziļsa w 50 minucie oraz Macieja Makuszewskiego (66 minuta).

Przebój Wolborom - Freskovita Wysokie Mazowieckie 0:3 (0:0)
Bramki: 0:1 - Strózik 60, 0:2 - Twardowski 67, 0:3 - Twardowski 83.
Przebój: Palczewski - Siedlarz, Jurczyk, Kiczyński, P. Szczepanik (46 Nagaoka), Wdowik, T. Szczepanik (46 Derejczyk), Dudziński, Duda (79 Górski), Lickiewicz, Rak.
Freskovita: Holewiński - Czarnecki, Zalewski, Kołłątaj, Bartkiewicz - Trzaskalski (86 Kobeszko), Żaglewski, Strózik, Kołodziejczyk (73 Jegliński) - Bzdęga, Twardowski (83 Oświęcimka).
Żółte kartki: Kiczyński (Przebój). Sędziował: Wojciech Sawa (Lublin). Widzów: 500.

Sokół Aleksandrów Łódzki - Wigry Suwałki 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 - Ziļs 50, 0:2 - Makuszewski 66.