PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019. Znamy najlepsze przedszkole, nauczyciela wychowania przedszkolnego i najsympatyczniejszą grupę przedszkolną

Akcja specjalna PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019
Znamy zwycięzców plebiscytu Przedszkole Na Medal 2019! Zwycięzcy w kategoriach Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Roku oraz Przedszkole Roku odbiorą swoje nagrody i tytuły na uroczystości, która odbędzie się już 12 grudnia w Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku. Do zwycięskiej Grupy Przedszkolnej przyjedzie nasza animatorka Ania Wolańska z firmy Happy Children. Gratulujemy!
Już w najbliższy piątek, 29 listopada o godzinie 19.00, dowiemy się kto głosami czytelników Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej zostanie Nauczycielem Wychowania Przedszkolnego Roku, która placówka zostanie Przedszkolem Roku i które dzieciaki zwyciężą w kategorii Najsympatyczniejsza Grupa Przedszkolna Roku. To ostatnie chwile, żeby wesprzeć swojego kandydata!

PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019. LIDERZY PLEBISCYTU

Trwa głosowanie w kolejnej edycji plebiscytu Przedszkole Na Medal! Liderki w kategorii Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego stale się zmieniają - w każdym powiecie sytuacja jest pełna emocji! Sprawdźcie, które Panie aktualnie prowadzą w swoim powiecie. Etap powiatowy trwa do 15 listopada.

PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019. LIDERZY KATEGORII "NAUCZYCIEL WYC...

Czwarta edycja plebiscytu

To już czwarta edycja akcji PRZEDSZKOLE NA MEDAL, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością naszych czytelników. - Nawet podczas uroczystości wręczenia dyplomów i nagród dyrektorzy przedszkoli i nauczyciele zapowiadali, że chętnie wezmą udział w kolejnej edycji - wspomina Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej". - Teraz znów będzie szansa powalczyć o prestiżowe tytuły i cenne nagrody.

W Białymstoku i podlaskich powiatach zostaną przyznane tytuły Przedszkole Roku Powiatu. Zwycięzcy przejdą do etapu wojewódzkiego, gdzie powalczą o tytuł Przedszkola Roku Województwa Podlaskiego. Placówki, które zasługują na ten tytuł, nominują rodzice przedszkolaków. Już sama nominacja i udział w akcji będzie dla przedszkoli okazją do zaprezentowania oferty edukacyjnej i promocji. Prezentacje przedszkoli będą się ukazywać w drukowanym wydaniu gazety, w Internecie.

O tym, jak dzieci czują się w przedszkolu, nie decyduje wyłącznie otoczenie, w którym spędzają czas. Najważniejsze nie są zabawki, place zabaw, czy pomoce edukacyjne. Kluczową rolę pełnią opiekunowie dzieci. Dlatego w ramach naszej akcji w Białymstoku i podlaskich powiatach przyznamy też tytuły Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Roku Powiatu. Zwycięzcy etapu powiatowego przejdą do finału gdzie powalczą o tytuł Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego Województwa Podlaskiego.

W naszej akcji - tak jak w przedszkolu - najważniejsi będą oczywiście bohaterowie przedszkolnego życia, czyli dzieci. W listopadzie do "Kuriera Porannego" i Gazety Współczesnej" dołączony będzie specjalny dodatek - album Przedszkolaki 2019. Na jego stronach znajdą się zdjęcia wszystkich grup przedszkolnych, które do 29 października zostaną zgłoszone do udziału w naszej akcji. - To będzie piękna pamiątka - mówi Jarosław Jabłoński.
Fotografie ukażą się także w galeriach w naszym serwisie internetowym. W głosowaniu zostaną wybrane najsympatyczniejsze grupy przedszkolne.

Sprawdź, co wygrywają przedszkolaki!

WAŻNE TERMINY

Głosowanie w kategoriach Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Roku i Przedszkole Roku rozpoczęło się w piątek, 11 października, o godz. 12.
Etap powiatowy trwał do piątku 15 listopada do godz. 19.00
Etap wojewódzki ruszy 20 listopada o godz. 12 i będzie trwać do 29 listopada do godz. 19.00
Głosowanie w kategorii Najsympatyczniejsza Grupa Przedszkolna rozpocznie się 18 października i potrwa do 29 listopada do godz. 19.00
Na zgłoszenia czekamy do 29.10.2019 roku.

CZEKAJĄ WSPANIAŁE NAGRODY!

PRZEDSZKOLE ROKU

Przedszkola, które w Białymstoku i każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów i zajmą 1. miejsce, otrzymają:

 • wyjątkową tabliczkę z tytułem Przedszkole Na Medal, która po zamocowaniu do budynku, będzie na stałe informować rodziców przyszłych pokoleń przedszkolaków o zaszczytnych tytule zdobytym przez placówkę.
 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Przedszkole Roku 2019 w Białymstoku lub powiecie
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla przedszkoli
 • voucher na promocję przedszkola na łamach "Kuriera Porannego", "Gazety Współczesnej" lub na stronach serwisów internetowych www.poranny.pl i www.wspolczesna.pl o wartości 1000 złotych

Nagrody w finale wojewódzkim

Przedszkole, które zdobędzie najwięcej głosów, w finale wojewódzkim otrzyma:

 • dyplom potwierdzający zdobycie pierwszego miejsca w województwie
 • voucher na promocję przedszkola na łamach "Kuriera Porannego", "Gazety Współczesnej" lub na stronach serwisów internetowych www.poranny.pl i www.wspolczesna.pl o wartości 3000 złotych
 • Robot edukacyjny Photon, który rozwija się razem z dzieckiem. Wraz z robotem, dzieci uczą się logicznego myślenia, nowych technologii, podstaw programowania, szybkiego podejmowania decyzji i rozwijają swoją pamięć.

Przedszkola, które zdobędą drugie i trzecie miejsce w województwie, otrzymają:

 • Robot edukacyjny Photon, który rozwija się razem z dzieckiem

  KLIKNIJ i czytaj więcej o Photonie
 • voucher na promocję przedszkola na łamach "Gazety Współczesnej" lub "Kuriera Porannego" lub www.poranny.pl, www.wspolczesna.pl o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu.

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO ROKU 2019

Nauczyciel, który w Białymstoku i każdym powiecie zdobędzie najwięcej głosów, a co za tym idzie 1. miejsce, otrzyma:

 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Nauczyciela Przedszkola Roku 2019 w Białymstoku lub powiecie
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród
 • zaproszenie na pobyt dla dwóch osób w Ziołowym Zakątku w Korycinach
">

Nagrody w finale wojewódzkim

Nauczyciel, który zdobędzie najwięcej głosów, w finale wojewódzkim otrzyma:

 • puchar Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego Roku 2019 ufundowany przez Rektora Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród
 • dyplom
 • voucher na zajęcia tematyczne z zakresu psychologii i pedagogiki w Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku o wartości 2000 złotych, wspierające pracę nauczycieli przedszkolnych

Nauczyciel, który zdobędzie 2. miejsce w województwie otrzyma:

 • zaproszenie na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród
 • dyplom
 • voucher na zajęcia tematyczne z zakresu psychologii i pedagogiki w Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku o wartości 1500 złotych, wspierające pracę nauczycieli przedszkolnych

Nauczyciel, który zdobędzie 3. miejsce w województwie otrzyma:

 • zaproszenie na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród
 • dyplom
 • voucher na zajęcia tematyczne z zakresu psychologii i pedagogiki w Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku o wartości 1000 złotych, wspierające pracę nauczycieli przedszkolnych

NAJSYMPATYCZNIEJSZA GRUPA PRZEDSZKOLNA ROKU 2019

Nagrody dla każdego dziecka!

Na grupę przedszkolną, która w całym województwie podlaskim zdobędzie najwięcej głosów, a co za tym idzie zajmie 1. miejsce, czeka wyjątkowa nagroda: SPOTKANIE Z ANIMATOREM! Do przedszkola przyjedzie animatorka - Ania Wolańska Happy Children, która zorganizuje radosną zabawę z udziałem gadżetów i zabawek dla całej zwycięskiej grupy przedszkolnej!

Każde dziecko z grupy, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma także zestaw super upominków, w skład których wejdą:

Wszystkie dzieci z grupy przedszkolnej, która zajmie 2. miejsce w całym województwie podlaskim, również otrzymają zestaw upominków!

Wszystkie dzieci z grupy przedszkolnej, która zajmie 3. miejsce w całym województwie podlaskim, również otrzymają zestaw upominków!

Informacji o akcji udziela Paulina Stefańczuk
pon.-pt. w godz. 9.00 - 16.00
tel. 695 308 983
e-mail: [email protected]

[/cs]

Tu oglądasz: Przedszkole na Medal 2018. Wielka gala za nami. Zobacz relację z tego wydarzenia

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna