Trwa piąta edycja programu Rolnik szuka żony. Wśród uczestników jest rolnik z woj. podlaskiego: Grzegorz. Zobacz wszystkie kandydatki rolnika spod Augustowa.

W piątej edycji programu jest pięciu rolników. Wśród nich jest Grzegorz, rolnik spod Augustowa. W ostatnim odcinku popularnego programu TVP rolnicy spotkali się z kandydatkami na żony. Widzowie, którzy oglądali poprzednie serie doskonale wiedzą, że moment spotkania rolników ze swoimi wybrankami to zawsze wiele emocji, wzruszeń, a często i rozczarowania. Nie inaczej było tym razem.

Zobacz galerię

Grzegorz z piątek edycji Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony/TVP

Fani programu zwracają uwagę, że reprezentant województwa podlaskiego mógł być rozczarowany. O serce Grzegorza walczy osiem kobiet. Rolnik narzekał przed kamerami na kandydatki, które w listach umieściły swoje nieaktualne zdjęcia. "Nie poznałem ciebie" - powtarzał często Grzegorz do kobiet z którymi siadał do stolika. Od razu było widać, że rolnik był po prostu zły.

Od początku emisji programu, jego prowadzącą niezmiennie jest Marta Manowska. Prezenterkę cechuje ogromna empatia czym zjednała sobie serca widzów. Rolnik szuka żony to przebój TVP. Od kilku lat przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Drugi odcinek Rolnik szuka żony oglądało ponad 3 miliony widzów.

Poprzednie edycje Rolnika szuka żony udowodniły, że program rzeczywiście pomaga uczestnikom znaleźć partnerów na całe życie. Kilku parom skojarzonym w programie udało się stworzyć trwałe związki. Najpopularniejszą parą jest Grzegorz i Ania Bardowscy, którzy stali się nawet celebrytami (czytaj więcej tutaj: Bardowscy z "Rolnik szuka żony" poprowadzą nowy program. Niebawem poznamy pófinalistów Agrorewolucji [ZDJĘCIA]). Małgorzata Sienkiewicz związała się z Pawłem Borysewiczem. Niedawno para poinformowała, że spodziewa się dziecka - czytaj więcej tutaj. Z kolei Adam Kraśko, uczestnik pierwszej edycji programu, stał się celebrytą. Często możemy go zobaczyć w telewizji - Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" ma dziewczynę (zdjęcia, wideo)

Rolnik szuka żony

jest emitowany w każdą niedzielę 21:15 na TVP 1. Powtórki są nadawane tydzień później w sobotę. W internecie Rolnik szuka żony można obejrzeć na TVP VOD.

Rolnik szuka żony. Emocje w drugim odcinku. Grzegorz i jego kandydatki na żony (zdjęcia, wideo)

Polecamy też ROLNIK SZUKA ŻONY: Który mógłby być twoją drugą połówką? Sprawdź to w naszym quizie miłosnym! [QUIZ]

WIDEO: Marta Manowska o bohaterach nowej edycji "Rolnik szuka żony" - Tele Magazyn