Ruch - Świt. Remis po ostrej walce.

Mecz toczył się w fatalnych warunkach. Michał Oświęcimka (z lewej) toczył bezpardonowe pojedynki z obrońcami Świtu. A. Chomicz
W zaległym meczu II ligi Ruch Wysokie Mazowieckie zremisował 1:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Spotkanie w Wysokiem Mazowieckiem było twardą, męską rozgrywką. W ulewnym deszczu, na mokrej murawie dochodziło do ostrych starć, a sędzia pokazał 10 kartek. Bezpardonową walkę cieżką kontuzją przypłacił Arkadiusz Nowicki. W 20 minucie został zniesiony z boiska i odwieziony do szpitala.

Mecz zakończył się remisem. Tuż przed przerwą Łukasz Jegliński urwał się rywalom, podał do Michała Oświęcimki, a ten nie zmarnował szansy i pokonał bramkarza Świtu.

Goście jednak nie zamierzali pogodzić się z porażką. W 53 minucie do wyrównania doprowadził Adam Gmitrzuk.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 - Oświęcimka 42, 1:1 - Gmitrzuk 53.
Ruch: Rakowiecki - Galiński, Kołłątaj, Urban, Drągowski - Trzaskalski, Kułkiewicz, Jegliński, Kołodziejczyk - Oświęcimka, Nowicki (20 Grzybowski).
Świt: Bigajski - Lendzion, Reginis, Woropajew, Szymiczek - Kosiec, Enow, Gmitrzuk (70 Figacz), Maślanka (73 Drwęcki) - Zjawiński, Strzałkowski.
Żółte kartki: Wiech, Trzaskalski, Oświęcimka, Kołodziejczyk (Ruch), Zjawiński, Enow, Strzałkowski, Woropajew, Gmitrzuk, Różycki (Świt). Sędziował: Zbigniew Zych (Lubelski ZPN).

Więcej w czwartkowym wydaniu "Współczesnej"