Ślepsk Malow Suwałki przegrał już piąty mecz z rzędu. Czas przerwać tę serię porażek Jakub Steinborn
Już w czwartek, 29 lutego siatkarze Ślepska Malow Suwałki zagrają w PlusLidze z PGE GiEK Skrą Bełchatów. Podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza zaliczają niechlubną serię porażek. Mają ich już poniesionych pięć z rzędu. Co gorsza z ostatniej pozycji zaczyna gonić stawkę drużyn Enea Czarni Radom.

Kibice suwalskiej drużyny Ślepska Malow nie mają powodów do zadowolenia z postawy swojej drużyny w PlusLidze. Podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza grają źle i przegrywają z teoretycznie słabszymi zespołami. Przegrywają w dodatku za zero punktów.

Po dość niespodziewanej wygranej drużyny GKS Katowice z Indykpolem AZS Olsztyn suwalczanie spadli w tabeli PlusLigi na 14. miejsce. W dodatku ostatnia drużyna Enea Czarni Radom pokonała 3:1 Stal Nysa i do suwalczan traci osiem punktów. Przewaga wydaje się duża, ale gdy popatrzymy na kalendarz ostatnich kolejek spotkań to radomianie mają zdecydowanie korzystniejszy niż Ślepsk Malow Suwałki. Na domiar złego forma suwalczan pozostawia dużo do życzenia, a radomianie grają coraz lepiej.

Między Ślepskiem Malow a Czarnymi Radom jest jeszcze w tabeli zespół Cuprum Lubin, który ma zaledwie trzy punkty mniej niż zespół trenera Dominika Kwapisiewicza.

Aby myśleć spokojnie o przyszłym sezonie, a nie doprowadzić do nerwowej końcówki rundy zasadniczej zespół z Suwałk musi wreszcie zdobywać punkty. W czwartek, o godz. 17, przy własnej publiczności, Ślepsk Malow zagra z zespołem PGE GiEK Skra Bełchatów. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie obu drużyn suwalczanie wygrali na wyjeździe 3:1. Powtórka tego wyniku jest więc mile widziana.