Ślepsk bez punktów na wyjazdach

Archiwum
Ślepsk Suwałki w trzecim wyjazdowym spotkaniu w tym sezonie nie zdobył punktu.

Tym razem suwalczanie doznali porażki w Kętach z Kęczaninem 1:3. Choć goście zaczęli znakomicie, bo od prowadzenia 6:1, pierwszego seta przegrali do 26 nie wykorzystując dwóch setboli. Kolejne dwie partie również rozstrzygały się w końcówkach. Najpierw skuteczniejsi byli suwalczanie, potem siatkarze beniaminka I ligi. W czwartym secie wyraźnie dominowali gospodarze.

Ślepsk, po tej bolesnej porażce (Kęczanin do tego meczu zdobyły tylko 5 punktów), spadł na 9. pozycję w tabeli I ligi. Na koncie mają 9 "oczek".

Kęczanin Kęty - Ślepsk Suwałki 3:1 (28:26, 24:26, 25:23, 25:19)