Ślepsk Suwałki rok 2011 zaczął rekordowym setem

Archiwum
Siedlce. Siatkarze suwalskiego Ślepska zajęli 3. miejsce w Noworocznym Turnieju o Puchar Prezydenta Siedlec.

Wicelider I ligi w półfinale uległ AZS-owi Politechnice Warszawskiej, zajmującej obecnie 5. miejsce w męskiej ekstraklasie. Suwalczanie byli bardzo blisko urwania przynajmniej seta, ale w pierwszej partii nie wykorzystali prowadzenia 23:19.

W boju o 3. pozycję Ślepsk pokonał gospodarzy, KPS Siedlce. Lider grupy trzeciej II ligi (gdzie występuje m. in,. Pronar Parkiet Hajnówka) z drużyną Adama Aleksandrowicza nawiązał równorzędną walkę tylko w drugim secie. Drużyny rozegrały w tej części meczu istny maraton. Ślepsk wygrał 40:38!