Ślepsk Suwałki wciąż rządzi w I lidze

Suwałki. Ślepsk Suwałki nadal prowadzi w I lidze. Lider pokonał u siebie MKS MOS Będzin 3:1.

Suwalczanie w pierwszym secie "odjechali" rywalom w środku partii. Po bloku Jonasa Rakickasa wyszli na prowadzenie 18:13, którego nie oddali do końca.

Druga odsłona była bardziej zacięta, ale skończyła się identycznym wynikiem. Tym razem przy stanie 18:16 goście popełnili błędy i zaraz zrobiło się 21:16 dla Ślepska. 25 punkt atakiem po bloku zdobył Sebastian Wójcik

Goście nie dali za wygraną. W trzecim secie prowadzili od początku do końca triumfując do 18. Na szczęście to był koniec ich zdobyczy. W dramatycznej czwartej partii Ślepsk był minimalnie lepszy. Suwalczanie przyzwyczaili się do wygrywania i potrafią zmobilizować się na najważniejsze akcje. Przy stanie 21:21 zdobyli punkty po akcji Wójcika i asie serwisowym Bartosza Krzyśka. To wystarczyło by zwyciężyć ostatecznie do 23.

Ślepsk Suwałki - MKS MOS Będzin 3:1 (25:22, 25:22, 18:25, 25:23)
Ślepsk: Rakickas, Kaczorowski, Skrzypkowski, Jurkojć, Rudzewicz, Wójcik, Łuczka (libero) oraz Krzysiek, Malczewski, Pink.