Sport > Sobota na piłkarskich boiskach

Jagiellonia Białystok pokonała w sparingu warszawską Legię 2:0 (2:0). Mecz rozegrano na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie.

Legia wystąpiła w mocno rezerwowym składzie, ale również trener Jagi Michał Probierz sprawdzał różne warianty ustawienia. Dobrze w barwach białostockiego zespołu zaprezentował się testowany serbski napastnik Vladimir Milenković, który zanotował dwie asysty. Bramki dla Jagiellonii strzelili: Bartłomiej Niedziela (21 minuta) oraz Michał Renusz (25).

W drugiej lidze, w derbach województwa podlaskiego Wigry Suwałki pokonały 1:0 Freskovitę Wysokie Mazowieckie, a gola na wagę trzech punktów zdobył w 53 minucie spotkania Andrzej Niewulis. Z kolei ŁKS Browar Łomża uległ na własnym stadionie 0:1 Górnikowi Wieliczka.