Stal Stalowa Wola - Żubry 69:68

Andrzej Misiewicz
Andrzej Misiewicz A. Zgiet
Od jednopunktowej porażki rozpoczęli nowy rok w I lidze koszykarze Żubrów Białystok. Podopieczni trenera Marka Kubiaka przegrali na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 68:69.

Białostoczanie jeszcze na 5 minut przed końcem wygrywali 66:62. Niestety, gospodarze w końcówce byli skuteczniejsi. Nasi koszykarze próbowali jeszcze w ostatniej akcji meczu doprowadzić do dogrywki, ale Arkadiusz Zabielski przy rzucie z dwutaktu nieznacznie przekroczył linię "za trzy punkty" i chociaż trafił to jednak tylko za 2 "oczka" i Żubry przegrały 68:69.

Stal Stalowa Wola - Żubry Białystok 69:68 (20:14, 26:25, 12:17, 11:12)
Stal: Partyka 12, Szczepaniak 13, Piechowicz 16, Klima 4, Andrzejewski 19, Szpyrka 5
Żubry: Kujawa 6, Kulikowski 4, Brzozowski 2, Konare 4, Rapucha 2, Jagoda 10, Zakrzewski 9, Zabielski 3, Misiewicz 26, Busz 2.