MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Studniówka Liceum Ogólnokształcącego w Sokółce. Tak bawili się na swoim balu przyszli maturzyści. Wśród nich także starosta sokólski

OPRAC.:
Martyna Jurkowska
Martyna Jurkowska
Na swoim balu studniówkowym bawili się uczniowie sokólskiego ogólniaka
Na swoim balu studniówkowym bawili się uczniowie sokólskiego ogólniaka pow. sokólski
Na Sali Bankietowej Metal-Fach w Sokółce bawili się maturzyści z Zespołu Szkół w Sokółce. Wśród gości był także Piotr Rećko, starosta sokólski wraz z małżonką Edytą oraz Daniel Supronik, przewodniczący Rady Rodziców, grono pedagogiczne, maturzyści, ich rodzice i zaproszeni goście.

- Pierwszego września 2020 roku rozpoczęła się nasza wspólna droga. Razem przekroczyliśmy próg Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Sokółce, ja jako dyrektor szkoły, a wy jako uczniowie klasy pierwszych. Drogą tą wędrowaliśmy wspólnie przez 4 lata. W tym czasie wszyscy wiele się nauczyliśmy. Wspólnie z organem prowadzącym, Powiatem Sokólskim, organizowaliśmy różne ważne przedsięwzięcia. Razem uczestniczyliśmy w wielu wyjazdach - wspominała Anetta Zubrzycka, dyrektor Zespołu Szkół w Sokółce witając maturzystów, ich rodziców i przybyłych gości oraz radę pedagogiczną na balu studniówkowym.

Przekazała im, aby dziś delektowali się chwilą, pamiętając o tym, że każdy koniec jest początkiem nowego rozdziału. Żeby byli odważni i podążali za swoimi pasjami, a świat otworzy się przed nimi najpiękniejszymi drzwiami.

Studniówka 2023 Liceum Ogólnokształcącego w Sokółce. Z maturzystami bawił się sam starosta sokólski

Swoimi refleksjami podzielił się również obecny na balu starosta Piotr Rećko. Wspomniał, że wspólnie ze swoją żoną bawili się na studniówce dokładnie 30 lat temu, w tej samej szkole.

- Życzę wam, i chcę żebyście przede wszystkim byli ambitni. Chociaż czasem trudne wydaje się osiągnięcie jakiegoś celu, nie poddawajcie się. Bierzcie życie za kark. Idźcie na najlepsze studia, wymarzone kierunki. Jeśli chcecie iść do pracy, idźcie, i tam się realizujcie jak najlepiej. A dzisiaj bawmy się do białego rana. Życzę wam wszystkiego najlepszego - mówił.

Studniówka 2023 Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce. Przyszli maturzyści bawili się w sali Metal-Fachu

Część oficjalną tradycyjnie zakończył polonez, polski taniec narodowy.

Studniówki 2024 odbywające się w województwie podlaskim można śledzić w specjalnym serwisie Gazety Współczesnej Studniówki w Podlaskiem 2024

Tegoroczne studniówki z Białegostoku zobaczycie z kolei w specjalnym serwisie Kuriera Porannego STUDNIÓWKA 2024

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna