Sześć medali młodzieżowców, Kryński zszedł poniżej 21 sekund

B. Maleszewska
Zawodnicy z naszego województwa zdobyli sześć medali Młodzieżowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w Bielsko-Białej.

Aż trzy były ze złota. Najlepszy wynik zanotował Kamil Kryński z Podlasia Białystok. wygrał bieg na 200 metrów z wynikiem 20.95, co jest nowym rekordem okręgu podlaskiego i drugi rezultat w tym roku w Polsce. Po raz pierwszy w karierze Kamil zszedł poniżej granicy 21 sekund.
Kryński wywalczył także srebro na 100 metrów, ręcznie zmierzono mu nieoficjalny rezultat 10.3, bo zepsuła się aparatura mierząca czas.
Złote medale zdobyły Anna Wojtulewicz (Podlasie) - na 3000 metrów z przeszkodami bijąc swój rekord życiowy 10.22:56 oraz Joanna Fiodorow (Prefbet Śniadowo) w rzucie młotem - z wynikiem 58.98.

Brązowe medale wywalczyli dwaj zawodnicy z Podlasia. Również w młocie Wojciech Nowicki (64.22 - rekord życiowy) i w kuli Piotr Radziwon (17.48).