MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Szukamy "Rolnika roku 2018". Zgłaszajcie swoich kandydatów do tego tytułu

Barbara Kociakowska
Grażyna Putkowska z Rotek, „Rolniczka  roku 2014” nie ma wątpliwości, że warto wziąć udział w konkursie
Grażyna Putkowska z Rotek, „Rolniczka roku 2014” nie ma wątpliwości, że warto wziąć udział w konkursie Archiwum
Na najlepszych czekają nie tylko pamiątkowe dyplomy i prestiż, ale też atrakcyjne nagrody. Warto spróbować swoich sił!

Każdy może zgłosić gospodarza do konkursu. I warto się pospieszyć, bo zostały już niespełna dwa tygodnie. Kandydatów do tytułu „Rolnik roku 2018” zgłaszamy przez formularz internetowy. Znajdziemy go na stronach: www.wspolczesna.pl/rolnik lub www.pirol.pl. Wypełnienie go zajmie dosłownie chwilę. Na tychże stronach internetowych znajdziemy też więcej informacji o konkursie (m.in. regulamin). Na zgłoszenia czekamy do 14 sierpnia.

Promuj swoje gospodarstwo

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? O to zapytaliśmy Grażynę Putkowską z Rotek w gm. Drohiczyn, zdobywczynię tytułu „Rolnik roku 2014”.

– Warto spróbować swoich sił w konkursie – mówi rolniczka z Rotek. – Choć trzeba być wobec siebie krytycznym, to warto dostrzec mocne strony swego gospodarstwa. A nie zawsze sami potrafimy je zauważyć. Po prostu trzeba pozbyć się kompleksów, nie przejmować się drobiazgami, ale pomyśleć o atutach.

Zobacz najlepszych rolników i sołtysów 2016 roku

I wymienia powody, które w jej przypadku pomogły podjąć decyzję o starcie w konkursie „Rolnik roku”. Wśród nich znajduje się m.in. możliwość promocji swego gospodarstwa.

– W naszym przypadku było to bardzo istotne, gdyż zajmujemy się produkcją tradycyjnych wędlin i serów – mówi Grażyna Putkowska. – Dzięki konkursowi „Rolnik roku” mogliśmy pokazać się klientom.

Ci rolnicy i sołtysi byli najlepsi w minionym roku

Rolniczka przyznaje, że nie bez znaczenia są także nagrody. No i oczywiście warto wspomnieć o satysfakcji z tego powodu, że gospodarstwo zostało docenione przez innych.

Nagrody czekają

Obecnie trwa już siódma edycja konkursu „Rolnik roku”. Dotychczas najlepszych gospodarzy wybierali Czytelnicy. W tym roku oddajemy głos kapitule konkursowej, w skład której wejdą przedstawiciele „Gazety Współczesnej”, Podlaskiej Izby Rolniczej (współorganizatora konkursu) oraz instytucji związanych z rolnictwem. Oceni ona gospodarstwa na podstawie materiałów (w tym video) przygotowanych przez dziennikarzy Gazety Współczesnej.

Na trzech najlepszych rolników 2018 r. czekają nie tylko pamiątkowe dyplomy i prestiż, ale także atrakcyjne nagrody. Są to:

  • 1. miejsce – voucher dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w Hotelu Lipowy Most o wartości 2080 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 1500 złotych.
  • 2. miejsce – voucher dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w Hotelu Loft w Suwałkach o wartości 1110 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł.
  • 3. miejsce – voucher do wykorzystania na dowolne usługi w Hotelu Białowieski Conference Wellness & SPA o wartości 1000 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 500 złotych

.

Szukamy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna