Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Sukces suwalskich karateków

OPRAC.: red.
Młodzi sportowcy z turnieju w Giżycku przywieźli 8 medali.
Młodzi sportowcy z turnieju w Giżycku przywieźli 8 medali. Suwalski Klub Karate Kyokushin
Suwalski Klub Karate w Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Wielkich Jezior Mazurskich wystawił czternastu zawodników. Reprezentanci wypadli świetnie. Zdobyli 8 medali: 4 złote i 4 brązowe. Sędziami na zawodach Byli shihan Marek Krejpcio i sensei Dariusz Anuszkiewicz.

W Giżycku, 2 marca, odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Wielkich Jezior Mazurskich. Wszystko działo się w Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku. Do startu przystąpiło 210 zawodników z 12 klubów. Suwalski Klub Karate wystawił 14-tu zawodników. Reprezentanci wypadli dobrze, zdobyli 8 medali: 4 złote i 4 brązowe. Sędziami na zawodach Byli shihan Marek Krejpcio i sensei Dariusz Anuszkiewicz.

Targi pracy w Suwałkach

- Oprócz medali, zdobyliście też spore doświadczenie. Osu! - piszą na swoim profilu trenerzy.

Wyjazd na zawody został dofinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Dziękujemy