Wstyd, hańba, kompromitacja. Nie milkną echa porażki Polski z Mołdawią, a internauci się śmieją. Zobacz najlepsze MEMY

Robert Borowy
Czegoś takiego polska piłka jeszcze nie widziała. Trzy stracone gole w drugiej połowie i kompromitująca porażka w eliminacjach do Mistrzostw Europy z Mołdawią. Jedyne co nie zawodzi, to polscy internauci, zobacz najlepsze memy. Internet
Jedna z największych kompromitacji w historii polskiej piłki. Ze stanu 0:2 do 3:2 na przestrzeni drugiej połowy. Miało być inaczej, a skończyło się jak zwykle. Wstyd, hańba, żenada to i tak mało powiedziane. Echa po meczu Polski z Mołdawią nie milkną, a jedyne co może poprawić humor to niezawodne MEMY internautów. Zobaczcie najlepsze z nich, bo jest się z czego śmiać.

Jedna z największych porażek w historii polskiej piłki

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech w wykonaniu polskiej reprezentacji przypominają nagrywanie kolejnego sezonu programu "Mamy cię!", nawet kamera realizatora z Mołdawii przypominała tą z ukrycia. Czegoś takiego Polska piłka w swojej historii jeszcze nie widziała. Porażka z rywalem tego pokroju, w takim stylu i przez taki scenariusz to śmiało jedna z największych kompromitacji od dekad. Wystarczy powiedzieć, że nigdy w historii naszego futbolu nie przegraliśmy z rywalem usytuowanym na taki niskim miejscu w rankingu FIFA.

MEMY PO MECZU POLSKA MOŁDAWIA

Od 0:2 po pierwszej połowie, po 3:2 w czasie trwania drugiej. Ze szwedzkiego stołu, w którym do syta nabrać można było każdej potrawy, po nabicie się na nóż i widelec. Trudno przypomnieć sobie, by reprezentacja Mołdawii kiedykolwiek strzeliła trzy bramki w jednym meczu, a co dopiero w jednej połowie. Niesamowita piłkarska kruchość mentalna i brak odpowiednich charakterów w zespole. Miało być inaczej, a skończyło się jak zawsze. Ściana wstydu.

Nie milkną echa porażki Polski z Mołdawią, a internauci się śmieją

Jedyne co może w tym momencie poprawić humor, to niezawodne MEMY po mecz z Mołdawią. Internauci jak zwykle nie zawiedli i rozśmieszają swoją kreatywnością. W tym przypadku trudno o śmiech, choć dajcie szansę pomysłowym internautom. Przed wami najlepsze MEMY po meczu Polski z Mołdawią.

Jak do tego doszło nie wiem. I ciężko będzie się dowiedzieć. Ze stanu 0:2 do 3:2 na przestrzeni drugiej połowy. Coś nieprawdopodobnego. Internet