reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 16 i Senatu, okręg nr 38

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu to coś, na co czeka z niecierpliwością każdy wyborca, którego miejsce zamieszkania to obszary powiatów: gostyniński, płocki, sierpecki, sochaczewski, żyrardowski oraz miasta na prawach powiatu: Płock. Od wyniku wyborów parlamentarnych 2019 zależy nasza przyszłość. Kto wygrał wybory do Parlamentu? Sprawdź, kto dostał najwięcej głosów do Senatu w okręgu nr 38, a kto w wyborach do Sejmu z okręgu nr 16. Kogo wybrali mieszkańcy, aby ich reprezentował? Sprawdź wyniki wyborów 2019.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 16

Granice tego okręgu to część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów:

  • ciechanowski,
  • gostyniński,
  • mławski,
  • płocki,
  • płoński,
  • przasnyski,
  • sierpecki,
  • sochaczewski,
  • żuromiński,
  • żyrardowski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Płock.

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 są już oficjalnie znane. Zobacz, kto zwyciężył wybory do Sejmu z okręgu nr 16. Czy twój kandydat dostał się do Sejmu?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Zgorzelski Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 775
  • Procent głosów oddanych na listę: 29,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,53%
  • Miejsce zamieszkania: Zągoty
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Orliński Mirosław Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 826
  • Procent głosów oddanych na listę: 15,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,38%
  • Miejsce zamieszkania: Sochaczew
  • Zawód: prawnik

3. Wojnarowski Konrad ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 242
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,14%
  • Miejsce zamieszkania: Nosarzewo Borowe
  • Zawód: prawnik

4. Szczepankowski Zenon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,12%
  • Miejsce zamieszkania: Chorzele
  • Zawód: nauczyciel fizyki i astronomii

5. Wróblewska Maria Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 764
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Sanniki
  • Zawód: nauczyciel przedszkola

6. Rzymowski Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 127
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,57%
  • Miejsce zamieszkania: Kuczbork Wieś
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

7. Sierocka Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 553
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

8. Lewandowski Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 258
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: Prezes

9. Ryziński Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 866
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Sochocin
  • Zawód: urzędnik samorządowy

10. Sosnowski Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 546
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: prezes

11. Szustakiewicz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 391
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Mszczonów
  • Zawód: inżynier rolnictwa

12. Durczak Kuźmińska Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 286
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Granice
  • Zawód: nauczyciel

13. Derlukiewicz Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 190
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: dyrektor do spraw administracyjnych

14. Koper Karolina Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 006
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Nowe Święcice
  • Zawód: pracownik samorządowy

15. Rzeszotarski Piotr Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 665
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Sierpc
  • Zawód: kierownik muzeum

16. Mirgos-Kilanowska Nina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 216
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Franciszków
  • Zawód: przedstawiciel władz publicznych

17. Sosińska-Osiecka Agata Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 663
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Płońsk
  • Zawód: prezes

18. Aptewicz Elżbieta Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 215
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Mława
  • Zawód: specjalista bankowości

19. Smolińska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 211
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,6%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: politolog

20. Kominek Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 290
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: dyrektor departamentu

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Szumowski Łukasz Jan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 35 798
  • Procent głosów oddanych na listę: 18,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,66%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: lekarz - specjalista kardiolog

2. Małecki Maciej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 34 086
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,2%
  • Miejsce zamieszkania: Sochaczew
  • Zawód: historyk

3. Wąsik Maciej Roman ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 280
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,85%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: archeolog

4. Opioła Marek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 111
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,81%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: politolog

5. Cicholska Anna Ewa ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 133
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,54%
  • Miejsce zamieszkania: Regimin
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Olejniczak Waldemar Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 327
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,79%
  • Miejsce zamieszkania: Sierpc
  • Zawód: parlamentarzysta

7. Kołakowski Robert Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 956
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,61%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: parlamentarzysta

8. Romanowski Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 905
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,67%
  • Miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  • Zawód: polityk

9. Ozdoba Jacek Dawid ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 873
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,82%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

10. Bieńkowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 651
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,06%
  • Miejsce zamieszkania: Przasnysz
  • Zawód: ekonomista

11. Gajewska Maria Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 400
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,65%
  • Miejsce zamieszkania: Sieraków
  • Zawód: technik ogrodnik

12. Mazurska Marlena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 426
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,65%
  • Miejsce zamieszkania: Gąbin
  • Zawód: specjalista bankowości

13. Kiełbiński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 279
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Mława
  • Zawód: nauczyciel historii

14. Kulpa Wioletta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 487
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,56%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: kierownik marketingu

15. Leśniewska Ewa Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 081
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Żuromin
  • Zawód: nauczyciel nauczania początkowego

16. Choiński Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 486
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,67%
  • Miejsce zamieszkania: Żyrardów
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

17. Marzęda-Przybysz Beata Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 660
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Żyrardów
  • Zawód: nauczyciel nauczania początkowego

18. Kuźniewska Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 969
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Koziebrody
  • Zawód: nauczyciel matematyki

19. Karpińska Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 728
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,28%
  • Miejsce zamieszkania: Nowa Sławogóra
  • Zawód: specjalista bankowości

20. Humięcki Waldemar Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 735
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: prezes

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Iwaniak Arkadiusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 098
  • Procent głosów oddanych na listę: 46,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,07%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: ekonomista

2. Brudnicki Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 809
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,76%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: inżynier budownictwa

3. Augustyński Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 083
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: nauczyciel akademicki

4. Linowska Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 846
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,77%
  • Miejsce zamieszkania: Żyrardów
  • Zawód: nauczyciel chemii

5. Kwasiborski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 879
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsk
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

6. Antoszkiewicz Janina Franciszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 440
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Ogorzelice
  • Zawód: księgowa

7. Kaniewski Piotr Julian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 505
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Płońsk
  • Zawód: dziennikarz

8. Łuczak Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 574
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Żyrardów
  • Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

9. Jasińska Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 073
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Bronowo-Zalesie
  • Zawód: ekonomista

10. Nowak Eugeniusz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 403
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: pedagog

11. Głuskowska Renata Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 397
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Łukomie
  • Zawód: pielęgniarka

12. Welenc Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 668
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: pedagog

13. Górecka Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 938
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Władysławów
  • Zawód: fizjoterapeuta

14. Andrzejczak Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 269
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Szulmierz
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

15. Dobrowolski Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 458
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: dziennikarz

16. Kujawa Wioletta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 772
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Szydłowo
  • Zawód: księgowa

17. Królikowski Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 454
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Gostynin
  • Zawód: politolog

18. Piórowicz Jerzy Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 107
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Białkowo
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

19. Staniszewski Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Bulkowo-Kolonia
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

20. Kiwit Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 470
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: inżynier rolnictwa

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Usiądek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 099
  • Procent głosów oddanych na listę: 46,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,46%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: analityk finansowy

2. Smosarska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 173
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszków
  • Zawód: nauczyciel

3. Ciechanowski Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 450
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: kierowca

4. Stelmach Tomasz Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 489
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: elektronik

5. Sękowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 843
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: sanitariusz

6. Rzeczkowski Paweł Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 555
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Mieszki-Bardony
  • Zawód: rolnik

7. Szadkowska Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 700
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Faustynowo
  • Zawód: księgowa

8. Florysiak Mirosława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 166
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: grafik

9. Szydłowska Beata Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 308
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: kasjer-sprzedawca

10. Zadrożny Bartosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Płońsk
  • Zawód: politolog

11. Dłutowska Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 295
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: analityk finansowy

12. Zagórski Adrian Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 319
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: pracownik administracyjny

13. Makara Marek Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 239
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Prażmów
  • Zawód: dziennikarz

14. Bartosewicz Monika Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 214
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Legionowo
  • Zawód: analityk finansowy

15. Grotkowska-Puścikowska Joanna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 148
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: inżynier inżynierii środowiska

16. Spaliński Krzysztof Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 119
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: inżynier mechanik

17. Dłutowska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Działdowo
  • Zawód: nauczyciel

18. Adamska Anna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 283
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: technik ekonomista

19. Kowalski Krzysztof Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 371
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: technik technologii chemicznej

20. Wałkuski Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Lipowiec Kościelny
  • Zawód: lekarz weterynarii

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Kierwiński Marcin Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 30 013
  • Procent głosów oddanych na listę: 48,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 8,1%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: inżynier elektronik

2. Gapińska Elżbieta Teresa ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 905
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,94%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: pedagog

3. Rusinowska Beata Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 751
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,28%
  • Miejsce zamieszkania: Żyrardów
  • Zawód: pedagog

4. Krzemiński Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 508
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,95%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: nauczyciel matematyki

5. Korajczyk-Szyperska Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 295
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Gostynin
  • Zawód: kierownik ds. rozwoju

6. Zielski Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 872
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Sochaczew
  • Zawód: specjalista ds. logistyki

7. Baczewski Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 072
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Sierpc
  • Zawód: ekonomista

8. Gmurczyk Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 910
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,52%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: artysta fotografik

9. Rzeplińska Małgorzata Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 856
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Przążewo
  • Zawód: rolnik

10. Ciesielski Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 699
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Mława
  • Zawód: prawnik

11. Legięć-Doroba Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 251
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Mszczonów
  • Zawód: agent nieruchomości

12. Woźnowski Rafał Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 431
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Lubowidz
  • Zawód: filozof

13. Kwarcińska-Kulis Katarzyna Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 460
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: fizyk

14. Pawlak Urszula Henryka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 434
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Olszowiec
  • Zawód: ekonomista

15. Oniszk Wiktor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: student

16. Adamiak Paulina Ada ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 490
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Raciąż
  • Zawód: prawnik

17. Piotrowski Marcin Hubert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 477
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Brudzeń Duży
  • Zawód: historyk

18. Pogonowski Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 200
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,59%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: aktor

19. Pietraszek Stanisław Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Żuromin
  • Zawód: chemik

20. Raboszuk Wiesław Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 300
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: inżynier rolnictwa

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Kłobukowski Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 22,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszogród
  • Zawód: inżynier mechanik

2. Gąsiorowski Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 390
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Sierpc
  • Zawód: nauczyciel

3. Jakubowska Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 588
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: historyk

4. Kuśmirek Andrzej Mikołaj ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 415
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Sochaczew
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

5. Długołęcki Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: prawnik

6. Kossecki Paweł Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 108
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: nauczyciel akademicki

7. Dąbrowska Żaneta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 281
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Dobrosielice I
  • Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

8. Pietrus Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 259
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Żyrardów
  • Zawód: specjalista BHP

9. Kubiak Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 435
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Iłża
  • Zawód: specjalista resocjalizacji

10. Lubowiedzki Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 147
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Dzierzgowo
  • Zawód: technik budowlany

11. Koziński Przemysław Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 108
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: prawnik

12. Leńska Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 159
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: opiekun osoby starszej

13. Wiśniewski Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 155
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Mszczonów
  • Zawód: mechanik

14. Bilińska Arleta Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Płońsk
  • Zawód: handlowiec

15. Kacperczyk Krystyna Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 44
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: sportowiec

16. Nasierowska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 107
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Koźniewo-Łysaki
  • Zawód: animator

17. Zalikhov Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 75
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: student

18. Papierowska Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 167
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Iłów
  • Zawód: student

19. Latarski Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 120
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kłaczkowo
  • Zawód: elektromechanik

20. Jankowski Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 492
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Płońsk
  • Zawód: technik mechanik

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 38

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • gostyniński,
  • płocki,
  • sierpecki,
  • sochaczewski,
  • żyrardowski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Płock.

Sprawdź, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 38. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych, zatwierdzone przez PKW.

Martynowski Marek Eryk ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 115 800
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 52,41%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: parlamentarzysta

Pawlak Waldemar ❌

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 105 141
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 47,59%
  • Miejsce zamieszkania: Kamionka
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: rolnik

Dowiedz się więcej

Charytatywny Kalendarz Herosi 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

j
jogi

waldek od najdrozszego gazu sie nie zalapal

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3