Wyjazdy siatkarzy za 5 punktów

Ślepsk Suwałki w I lidze siatkarzy zdobył dwa punkty wygrywając w Siedlcach z Jadarem 3:2. Komplet trzech "oczek" w Garwolinie wywalczył Pronar Parkiet Hajnówka.

Suwalczanie, po dwóch słabiutkich setach, obudzili się stoczyli heroiczny bój w Siedlcach. Po kolejnych trzech dramatycznych partiach to oni byli bogatsi o dwa punkty. Dzięki temu zwycięstwu awansowali na 6. miejsce w tabeli I ligi.

W II lidze nie zawiedli hajnowianie, choć spotkanie w Garwolinie było bardzo zacięte. Kluczową okazała się końcówka trzeciego seta, który wygrali 31:29.

Bez żadnej zdobyczy do Augustowa wrócili natomiast siatkarze Centrum po gładkiej porażce w Radomiu z faworyzowaną ekipą Czarnych. Centrum zajmuje 8. miejsce w tabeli grupy trzeciej II ligi, Pronar Parkiet jest 3.