Zabójczy finisz młodej Jagi

(KS)
W meczu Młodej Ekstraklasy Jagiellonia Białystok wygrała 2:1 z Lechem Poznań.

Do przerwy Lech prowadził 1:0. W 37. minucie Krzysztofa Barana pokonał Bartłomiej Olejniczak. Wynik długo nie ulegał zmianie i wydawało się, że Jaga może zostać bez punktów. Białostoczanie grali jednak do końca i popisali się fantastycznym finiszem. W 81. minucie do wyrównania doprowadził Andrzej Kosiński, a 120 sekund później do siatki trafił Karol Buzun i Jagiellonia mogła cieszyć się ze zwycięstwa nad wiceliderem tabeli.

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 - Olejniczak 37, 1:1 - Kosiński 81, 2:1 - Buzun 83.
Jagiellonia: Baran - Hajto (46 Waszkiewicz), Gusić, Radecki, Straus (46 Jastrzębski) - Giełażyn (65 Kowalewski), Kosiński, Malinowski (60 Buzun), Zawadzki - Mackiewicz (46 Gajko) - Tarnowski (90 Czaczkowski).
Lech: Miszczuk - Ratajczak, Cieślak, Cyfert, Siwek (67 Łągiewka) - Zgarda, Gawron (86 Chromiński), Cierpka (46 Orłowski), Olejniczak - Wolski (74 Wyrowski), Gajda.
Żółte kartki : Zawadzki (Jagiellonia), Siwek (Lech). Sędziował:Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin). Widzów : ok. 50.