Zapasy. Medale Gwiazdy Szczuczyn, Podlasia Białystok i KS Wschód Białystok

Brązowy medal PP kadetów wywalczył z KS Wschód Białystok Filip Wnorowski,
Brązowy medal PP kadetów wywalczył z KS Wschód Białystok Filip Wnorowski, Wschód Białystok
Z medalami Pucharu Polski Kadetek i Kadetów w zapasach powrócili reprezentanci klubów województwa podlaskiego. Złoty medal wywalczyła Nikola Brzózka z Gwiazdy Szczuczyn

W Chęcinach odbył się Puchar Polski Kadetek i Kadetów w zapasach w stylu wolnym. Na matach walczyło 181 zawodników z 63 klubów z całej Polski, stoczono aż 315 pojedynków.

Brązowy medal wywalczył z KS Wschód Białystok Filip Wnorowski, który startował w kategorii do 71 kg. Natomiast Malwina Hetmańczuk była piąta.

Ponadto Krzysztof Gryniewski z UAKS Podlasie Białystok zdobył srebro w kategorii 80 kg, a Klaudiusz Waszkiewicz z MLUKS Gwiazda Szczuczyn był trzeci w kategorii 45 kg.

W rywalizacji kadetek pierwsze miejsce w kategorii 40 kg wywalczyła Nikola Brzózka z MLUKS Gwiazda Szczuczyn.

Sześciu chłopców w stylu wolnym i trzy dziewczyny w zapasach kobiet zakwalifikowało się na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Ponadto sześć kwalifikacji wcześniej zdobyli zawodnicy w stylu klasycznym.