Dramatyczny mecz i porażka młodej Jagi ze Śląskiem

Gustavo Adolfo nie pomógł młodej Jagiellonii w zdobyciu punktów
Gustavo Adolfo nie pomógł młodej Jagiellonii w zdobyciu punktów Archiwum
W 4. kolejce Młodej Ekstraklasy Jagiellonia Białystok po dramatycznym meczu przegrała 1:2 we Wrocławiu ze Śląskiem.

Jaga prowadziła od 38 minuty spotkania po golu Michała Fidziukiewicza. Wydawało się, że żółto-czerwoni zdobędą trzy punkty. Jednak w 85 minucie rozpoczął się dramat. Jakub Więzik pokonał Grzegorza Sandomierskiego, doprowadzając do wyrównania. W 90 minucie Robert Menzel zdobył drugiego gola dla Śląska!

Śląsk Wrocław ME - Jagiellonia Białystok ME 2:1 (0:1)
Bramki: 1:0 - Fidziukiewicz 38, 1:1 - Więzik 85, 2:1 - Menzel 90.

Śląsk: Dąbrowski - Frey (74 Abramowicz ), Kaśnikowski, Suppan, Barski (46 Jędrzejowski), Klofik (68 Więzik ), Szydziak (46 Baranowski), Trojanowski, Tymiński, Biliński (46 Menzel), Góral.
Jagiellonia: Sandomierski - Henz, Hryszko (74 Dołubizna), Niewulis, Sulkowski, Gogol, Gondek, Gustavo Adolfo, Murawski (63 Szóstko), Steć (77 Świderski), Fidziukiewicz.

Więcej o meczu we wtorkowym papierowym wydaniu "Współczesnej"