- Jestem bardzo zaskoczona wygraną, nie spodziewałam się takiego finału, ale bardzo się cieszę - zaczyna Gabriela Sawicka z Suchowoli.

Ta śliczna 16-latka właśnie została drugą miss w powiecie sokólskim. Drugą, bowiem plebiscyt piękności, w którym wzięła udział, został zorganizowany przez Playarenę kolejny raz. Ale w tym sezonie to ona będzie nosić koronę najpiękniejszej kobiety związanej z ligą.

CZYTAJ TEŻ: W Suchowoli po raz drugi wybiorą Miss Playareny. Głosowanie na najpiękniejszą rozpocznie się już w poniedziałek

Playarena to liga amatorskiej piłki nożnej.

W naszym województwie ta z Suchowoli działa coraz prężniej. Czego dowodem są nie tylko cieszące się coraz większym zainteresowanie rozgrywki. Głośne są też akcje promocyjne, które organizowane są w ramach ligi. Zwłaszcza wybory MISS i MISTERA. Co prawda dedykowane są dla tych osób, które w jakiś sposób są związane z ligą, ale tak naprawdę każdy mógł zgłosić się do udziału w nich.

Skoda Terror zaatakowała

Gabierielę do startu w wyborach namówili piłkarze z drużyny Skoda Terror. Jest ich kibicką. Stara się nie opuszczać meczy ulubionej drużyny, bywa też na ich meczach wyjazdowych. Ta drużyna bliska jest jej sercu z prostego powodu, graczami są jej koledzy.

- Od początku cały konkurs traktowałam jak zabawę. I nie przywiązywałam jakieś większej wagi do niego. To właśnie chłopcy ze Skody Terror rozpromowali mnie w mediach społecznościowych. Wiem, że prosili o głosy znajomych- opowiada Gabriela.

Ich starania nie poszły w las. Faworytka piłkarzy zdobyła ponad 400 głosów, zostawiając daleko w tyle pozostałe kandydatki.

- To miłe uczucie, ale tak zwana woda sodowy do głowy mi nie uderzyła- podkreśla ze śmiechem. Gabi będzie reprezentować województwo w krajowych wyborach miss.

Więcej o Playarenie Suchowola tutaj: https://www.facebook.com/playarenasuchowola/