dd
HISZPANIA - ROSJA 3:4 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczu, karne, wszystkie gole 1.07.2018 Polska Press/Archiwum
Mecz Hiszpania - Rosja nie przejdzie raczej do historii.

Od początku meczu statystyki mówiące o posiadaniu piłki pokazywały miażdżącą przewagę Hiszpanów, ale samym posiadaniem piłki jeszcze nikt nie wygrał.

Rosja - Hiszpania bramki youtube 1:1, karne 4:3 skrót meczu 1.07.2018 rzuty karne, faule, wynik (zdjęcia, wideo)

Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 11 minuty. Po dośrodkowaniu Hiszpanów nieszczęśliwie interweniował rosyjski obrońca i mogliśmy podziwiać gol samobójczy Ignaszewicza.

Po golu tempo wyraźnie siadło, ale na szczęście Pique dotknął piłki ręką w polu karnym i do tego za dyskusję dostał żółtą kartkę. Rzut karny w 41 minucie wykorzystał Dziuba.

W drugiej połowie nie działo się zbyt wiele. Konieczna była dogrywka. W dogrywce w dalszym ciągu z murawy wiało nudą.

Dopiero pod koniec dogrywki gra nieco się ożywiła. Nic to jednak nie dało, gdyż konieczne okazały się rzuty karne. W tych lepsza była Rosja i to ona awansowała do kolejnej fazy turnieju.