I liga piłki ręcznej. Zły początek roku SPR SBR Nowe Piekuty

Drużyna SPR SBR Nowe Piekuty
Drużyna SPR SBR Nowe Piekuty facebook/SPR SBR Nowe Piekuty
W zaległym meczu 11. kolejki I ligi piłkarzy ręcznych drużyna SPR SBR Nowe Piekuty przegrała z Włókniarzem Konstantynów 23:26. Dla rywali było to pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Rywale objęli prowadzenie 1:0. Na początku meczu był jeszcze dwukrotnie remis 1:1 i 2:2 w 6 minucie, gdy bramkę zdobył dla gospodarzy Wojciech Stec. Niestety trzy minuty później Włókniarz prowadził 5:2. Ani razu SPR SBR Nowe Piekuty był na prowadzeniu. Pierwszą połowę przegrał 8:13.

W drugiej części gospodarze w 52 minucie przegrywali tylko 18:19. Bramkę rzucił Karol Pruszyński. Niestety, kolejne trzy trafienia z rzędu należały do gości, którzy ostatecznie wygrali 26:23 i było to pierwsze ich zwycięstwo w sezonie.

SPR SBR Bank Nowe Piekuty - KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 23:26 (8:13)
SPR SBR: Marcin Piekutowski (6), Karol Pruszyński (6) Kamil Nogal (2), Maciej Porzeziński (2), Arkadiusz Gumieniak (2), Krystian Stawierej (1), Jakub Bartosiak (1), Wojciech Stec (1), Rafał Kostro (1), Hubert Filipiuk (1), Michał Łapiński, Sebastian Roszkowski, Karol Roszkowski, Łukasz Płoński, Maciej Jaworski