III liga: punkt Pogoni w Działdowie

Działdowo, Łapy. W jedynym, piątkowym meczu III ligi Pogoń Łapy zremisowała w Działdowie ze Startem 2:2.

Goście powinni być zadowoleni z wyniku. Po 20. minutach Start prowadził już bowiem 2:0. Szczęście, do czasu, również łapianom nie dopisywało. Pierwszy gol dla działdowian padł po tym, jak piłka odbiła się od słupka, bramkarza gości i wtoczyła się do siatki.

Pogoń Pogoni okazała się skuteczna. Łapianie wyrównali i wywieźli z Działowa cenny punkt. To tym cenniejszy rezultat, że przez prawie całą drugą połowę, po czerwonej kartce grali w dziesięciu.

Start Działdowo - Pogoń Łapy 2:2

W sobotę grają: Olimpia Zambrów - Mazur Ełk (godz. 14:00), Vęgoria Węgorzewo - Mrągowia Mrągowo (14:00), Czarni Olecko - Warmia Grajewo (15:00).