III liga: Świetny start beniaminków

ŁKS 1926 Łomża i Orzeł Kolno zostały współliderami tabeli III ligi po 1. kolejce sezonu 2011/12.

To był kapitalny start naszych beniaminków. ŁKS łatwo pokonał u siebie Motor Lubawa 3:0, a Orzeł w identycznym stosunku odprawił MKS Korsze. Trzecim z liderów jest inny beniaminek - ale z województwa warmińsko-mazurskiego, Granica Kętrzyn.

Po jednym punkcie zdobyły Olimpia Zambrów i Warmia Grajewo. Jedno "oczko" dla "Wilków" uratował debiutujący w oficjalnym meczu Warmii Bartłomiej Wierzbicki strzelając gola w Braniewie na 2:2 w 85. minucie.

Nikłych porażek doznały Pogoń Łapy i Dąb Dąbrowa Białostocka. Łapianom punkt wymknął się w 88. minucie, gdy stracili bramkę na 2:3 w meczu z Olimpią 2004 Elbląg.