Jagiellonia wygrywa w Cetniewie

(mark)
Piłkarze Jagiellonii Białystok, przebywający na zgrupowaniu w Cetniewie, rozegrali trzeci mecz kontrony. Ich rywalem był zespół Polonii Warszawa występujący w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.

Żółto-czerwoni pokonali Polonię Warszawa ME 3:1 (2:1). Bramki zdobyli dla Jagiellonii: Bartczak 39, Kostuch 43, Arłukowicz 73 z karnego.
O godz. 15.30 Jaga zagra z Arką Gdynia.

Jagiellonia Białystok:
(I połowa): Leszczyński - Bartczak, Kostuch, Porębski, Abouna - Kalista, Łupiński, Zubowicz, Steć - J.Pawłowski, Dzalamidze.
II połowa: Leszczyński - Norambuena, Kostuch, Arzumanyan, Abouna - Kalista, Łupiński, Arłukowicz, Mamot - Steć - Zubowicz.