Legia Warszawa-Spartak Moskwa bramki. Staruch na trybunach

KaWu
Legia Warszawa-Spartak Moskwa bramki
Legia Warszawa podejmowała na Łazienkowskiej moskiewski Spartak.

Był to mecz walki, a emocje towarzyszyły kibicom do ostatniej sekundy.

Ten pojedynek rozpoczął się idealnie dla Wojskowych. Już w 3. minucie Radovic dał prowadzenie drużynie z Warszawy. Trafił z najbliżej odległości do pustej bramki.

Legia Warszawa-Spartak Moskwa bramki skrót meczu

Legia dominowała na boisku, przeprowadzała szybkie, składne akcje. Odbiło się to jednak na kondycji zawodników. Nie wszyscy piłkarze wytrzymali takie tempo gry. Odzwierciedleniem tego była bramka na 1-1, strzelona przez Ariego.

Prowadzenie Legii dał znowu Radovic, który wykończył cudowną wręcz akcje Ljuboi. Jego zagranie do Serba było ozdobą całego meczu.

Niestety, Legia nie cieszyła się długo z prowadzenia. Już minutę później Skabę pokonał Ari.

Wojskowi do ostatniej minuty atakowali bramkę Andrija Dykana, jednak bez skutku. Wyróżniającymi się postaciami warszawskiej drużyny byli, znowu Serbowie - Miroslav Radovic i Daniel Ljuboja.

Kibice wywiesili na trybunach olbrzymi transparent z napisem: "Staruch jesteśmy z tobą".

Legia Warszawa - Spartak Moskwa 2:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Miroslav Radovic (3), 1:1 Ari (52), 2:1 Miroslav Radovic (69), 2:2 Ari (71).

Żółte kartki: Legia - Marcin Komorowski, Manu, Miroslav Radovic, Danijel Ljuboja; Spartak - Rafael Carioca, Kirył Kombarow.

Sędzia: Michael Dean (Anglia). Widzów: 23 450.

Legia Warszawa: Wojciech Skaba - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Maciej Rybus (63. Michał Kucharczyk), Ariel Borysiuk, Janusz Gol, Miroslav Radovic, Manu (90+2. Michał Żyro) - Danijel Ljuboja

Spartak Moskwa: Andrij Dykan - Kirył Kombarow, Nicolas Pareja, Sergio Rodriguez, Jewgienij Makiejew - Ari, Artiom Dziuba (57. Aleksander Zotow), Rafael Carioca, Demy de Zeeuw (80. Jano Ananidze), Emmanuel Emenike (63. Aleksander Kozłow) - Welliton