MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nadkomisarz Beata Romotowska nowym Komendantem Miejskim Policji w Suwałkach

dd
Dziś w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach odbyła się uroczystość powołania na stanowisko szefa suwalskich policjantów. Ze Sztandarem Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach przywitała się nadkomisarz Beata Romotowska. Uroczystego wprowadzenia dokonał inspektor Krzysztof Woźniewski pełniący obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.

Dziś w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia stanowiska Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach nadkomisarz Beacie Romotowskiej. Do suwalskiej jednostki nowo powołanego komendanta wprowadził inspektor Krzysztof Woźniewski pełniący obowiązki I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.

W ceremonii uczestniczył Czesław Renkiewicz Prezydent Miasta Suwałk oraz Cezary Grzegorz Zwoliński Sekretarz Powiatu Suwalskiego, a także przedstawiciele władz samorządowych, suwalskich sądów, prokuratury, kapelan suwalskich policjantów, przedstawiciele służb mundurowych oraz instytucji współpracujących z suwalską Policją, przedstawiciele związków zawodowych policjantów oraz pracowników Policji, a także kadra kierownicza, policjanci i pracownicy jednostki.

Podczas uroczystości nadkomisarz Beata Romotowska przywitała Sztandar Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, po czym złożyła meldunek o objęciu obowiązków na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach.

Pełniący obowiązki I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektor Krzysztof Woźniewski pogratulował nowej komendant oraz życzył powodzenia na nowej drodze zawodowej. Nadkomisarz Beata Romotowska zapewniła, iż jest gotowa do podjęcia wyzwania. Zapewniła, że z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem będzie pełniła służbę na rzecz społeczeństwa ziemi suwalskiej.

Nadkomisarz Beata Romotowska służbę w Policji pełni od 2000 roku, od 2017 roku na stanowiskach kierowniczych.
W czasie swojej służby nadkomisarz Beata Romotowska została uhonorowana Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant".

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna